Wybory w Rzeszowie! To już pewne: Konrad Fijołek wygrywa w I turze!

i

Autor: Facebook/ Podkarpacki Urząd Wojewódzki/Wikipedia/Beata Olejarka Wybory w Rzeszowie! To już pewne: Konrad Fijołek wygrywa w I turze!

Wybory w Rzeszowie 2021: kto powinien wygrać? WYBIERZ z nami prezydenta miasta! [SONDA]

2021-06-08 15:30

Wybory w Rzeszowie 2021: kto powinien wygrać? WYBIERZ z nami prezydenta miasta! W przyszłą niedziele poznamy pierwsze wyniki wyborów na nowego prezydenta stolicy Podkarpacia. Najnowsze sondaże przeprowadzane na zlecenie różnych firm, mówią o tym, że prawdopodobnie czeka nas druga tura. W takiej sytuacji druga tura odbędzie się pod koniec tego miesiąca. Poniżej artykułu publikujemy naszą sondę, w której możesz oddać głos na swojego kandydata!

Wybory w Rzeszowie za 5 dni. Dokładnie 13 czerwca rzeszowianie pójdą do lokali wyborczych oddać swój głos na przyszłego prezydenta Rzeszowa. Tego dnia poznamy także pierwsze wyniki wyborów. W walce o najważniejszych fotel w Urzędzie Miasta walczą: Konrad Fijołek, Ewa Leniart, Marcin Warchoł i Grzegorz Braun. Sondaże dostępne w sieci, realizowane na zlecenie różnych firm mówią o tym, że w wybory w Rzeszowie nie skończą się na pierwszej turze. W takiej sytuacji, druga tura odbędzie się pod koniec czerwca na chwilę przez sezonem wakacyjnym!

Wybory w Rzeszowie – kandydaci

Konrad Fijołek, Ewa Leniart, Marcin Warchoł i Grzegorz Braun – ta czwórka walczy o fotel prezydenta Rzeszowa.

O tym kto na nim zasiądzie będziemy wiedzieć albo 14 czerwca (po I turze 14 czerwca), albo 28 czerwca, bo ewentualna II tura odbędzie się 27 czerwca.

Konrad Fijołek to kandydat wspierany przez partie opozycyjne, między innymi: Platformę Obywatelską, PSL, czy Ruch Szymona Hołowni Polska 2050.

Ewa Leniart wystartowała jako kandydatka niezwiązana z żadną partią jednak Prawo i Sprawiedliwość udzieliło jej poparcia.

Marcin Warchoł zapowiedział, że start w wyborach na prezydenta Rzeszowa nie będzie związany w jego przypadku z żadną partią. Zapowiedział nawet złożenie mandatu. Kandydat ma poparcie Tadeusza Ferenca.

Grzegorz Braun jest jednym z liderów Konfederacji i właśnie z jej poparciem startuje w wyborach na najważniejszy fotel w Urzędzie Miasta Rzeszowa.

Wybory w Rzeszowie – sonda

Od początku czerwca trwa nasza sonda. Pytamy naszych czytelników o to, na kogo oddadzą swój głos. Sonda dostępna jest poniżej.

Pies Kajtek spod Rzeszowa otrzymał protezę łapki
Sonda
Kto powinien wygrać wybory prezydenckie w Rzeszowie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE