Wspieramy Kina Polskie: Możesz pomóc kinom na Podkarpaciu w czasach koronawirusa

2020-04-20 12:58 Sylwia Indycka-Rosół
Wspieramy Kina Polskie: Możesz pomóc kinom na Podkarpaciu w czasach koronawirusa
Autor: Pixabay

Zakaz wychodzenia z domów uderzył w polską gospodarkę, w tym w kina, kóre są teraz nieczynne. Można jednak uratować je przed upadkiem. Jak to zrobić? Szczegóły znajdziesz na ESKA Rzeszów.

#wspieramykinapolskie

"Wszystko, co złe, mija. Niedługo wyjdziemy z domów spragnieni rozrywki i powrotu do normalności. Choć obecna sytuacja jest dla kin wyjątkowo trudna, będą gotowe na ten moment, a na ich ekranach pojawią się długo wyczekiwane premiery" - piszą organizatorzy akcji Wspieramy Kina Polskie.

By pomóc przetrwać polskim kinom wystarczy kupić e-bilet za 13 złotych, który zrealizujemy w przyszłości. Bilety będą ważne na dowolne filmy 2D. Otrzymujemy go e-mailem z e-kodem.

Wspieramy Kina Polskie: Które kina z Podkarpacia biorą udział w akcji

W akcji bierze udział w sumie 5 kin z Podkarpacia. To:

  • Kino Ikar w Jarosławiu
  • Zorza w Rzeszowie
  • Kino Na Biegunach w Jarosławiu
  • Galaktyka w Mielcu
  • Warszawa w Przeworsku

"Kupienie otwartego e-biletu nie tylko daje kinu doraźny zastrzyk finansowy pomagający przetrwać najbliższe miesiące. Będzie to też symboliczny gest wsparcia tego, co wyjątkowe i bliskie" - pisze Kino Zorza na swoim profilu na FB.
Szczegóły akcji można znaleźć na stronie www.wspieramy-kina.pl.

Posłuchaj, i poznaj cztery proste ćwiczenia, które pomogą odreagować stres. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Czym grozi susza w lasach?