Witold Ochał: Fotografie mieszkańca Podkarpacia wbijają w fotel! [GALERIA]

2020-02-21 7:05

Są takie fotografie, obok których trudno przejść obojętnie. Witold Ochał pasjonuje się zjawiskami pogodowymi i przyrodą. Uwiecznia je w doskonały sposób. Sami zobaczcie.

"Fotografowanie to tylko moje hobby, choć czasami zastanawiam się, czy nie poświęcam mu więcej czasu, niż pracy zawodowej. Ciągle analizuję pogodę i zastanawiam się co ciekawego mógłbym dziś sfotografować. Czas w okolicach zachodów słońca mam zarezerwowany na fotografowanie i domownicy i znajomi dobrze wiedzą, że wtedy nie ma najmniejszych szans na spotkania towarzyskie" - tak o sobie pisze Witold Ochał - mieszkaniec Podkarpacia, który prowadzi fotograficznego bloga ze swoimi pracami.

Trzeba przyznać, że takich ujęć nie powstydziłby się najlepszy profesjonalista. Ba! Bloger wydaje się bardzo skromny, bo fotografuje już od 14 lat, a jego prace można podziwiać między innymi na kalendarzach i wystawach.

Jego zdjęcia to dowód na to, że Podkarpacie jest piękne. Pytany o miejsce, w które chciałby się wybrać, by je sfotografować, Witold Ochał odpowiada:

"Nie mam takich miejsc. Skupiam się na najbliższej okolicy, fotografuję prawie wyłącznie na terenie powiatu ropczycko-sędziszowskiego w województwie podkarpackim. To tutaj „poluję” i mam nadzieję będę polował na ciekawe chmury, burze, zjawiska optyczne. Na moim blogu udowadniam, że aby zrobić ciekawe zdjęcia, nie trzeba jeździć nigdzie daleko, nad morze, w góry, czy do parków narodowych. Wystarczy bacznie obserwować to, co znajduje się w naszej najbliższej okolicy".

A więcej ujęć Witolda znajdziecie na jego blogu witoldochal.blog. Polecamy!

Jeśli zaś sami lubicie pokazywać piękno naszego regionu na zdjęciach, skontaktujcie się z nami. Możecie to zrobić pisząc na naszą skrzynkę na FB lub na adres sindycka@grupazpr.pl.

Tłusty Czwartek w Rzeszowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE