Turystyka

Niezwykły widok na Bieszczady. To dzięki kamerom PKL Solina

2023-04-23 8:44

Ośrodek turystyczny PKL Solina umożliwia wszystkim zainteresowanym oglądanie pięknych, bieszczadzkich widoków. Wszystko dzięki kamerom, które służą do monitorowania bezpieczeństwa, ale potrafią także sprawić, że nie wychodząc z domu możemy poczuć atmosferę Bieszczad.

Widok na Bieszczady za pomocą kamer online

Wszystkie osoby, które lubią odwiedzać Bieszczady i podziwiać tamtejsze widoki, nie muszą już ograniczać się do kilku wizyt w roku. Za pomocą specjalnych kamer zamontowanych m.in. na wieży widokowej Ośrodka Turystycznego PKL, można robić to nawet codzienne.

Widok za Zalew Soliński i jego okolice z pewnością może zainteresować spore grono osób. Kamery rozstawione zostaną także przy stacji dolnej Plasza, skąd będzie można podziwiać widok na jeziora, zaporę oraz trasę kolejki gondolowej. Więcej informacji, a także same kamery online, znajdziemy na stronie PKL Solina. Jak teraz wyglądają Bieszczady? Zobacz na kamerkach, może zatęsknisz i zaplanujesz wyjazd! 

 ZOBACZ: ZATRZYMANO MIĘDZYNARODOWĄ GRUPĘ PRZESTĘPCZĄ

Rowerstrada Solina Zakopane
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE