Burzowa majówka 2020: Jaka pogoda czeka nas na Podkarpaciu?

2020-04-30 9:50
Burzowa majówka 2020: Jaka pogoda czeka nas na Podkarpaciu?
Autor: Pixabay

Majówka 2020 będzie inna niż te, które znamy z poprzednich lat. Wszystko to przez koronawirusa, który mocno zmienił nasze życie społeczne. Co będziemy mogli robić? Jaka czeka nas pogoda? Czy wypoczynek na świeżym powietrzu jest możliwy? Szczegóły znajdziesz na ESKA Rzeszów.

Weekend majowy 2020

Tegoroczna majówka będzie wyjątkowa. Wszystko to przez przepisy ograniczające rozprzestrzenianie się koronawirusa. Rząd załagodził już kilka obostrzeń, a to oznacza, że weekend majowy będzie można spędzić nie tylko na balkonach, działkach i w przydomowych ogródkach, ale także na spacerach w parkach i lasach. Możliwy jest też wyjazd w Bieszczady z zastrzeżeniem możlwiości zamknięcia szlaków, jeśli turystów będzie zbyt wielu.

Tylko, czy pogoda pozwoli nam na atrakcje na świeżym powietrzu? Sprawdziliśmy prognozę długoterminową.

Majówka 2020 na Podkarpaciu: Jaka pogoda?

Jeśli planujecie majówkę 2020 na świeżym powietrzu, to koniecznie zabierzcie ze sobą parasolki. Będzie ciepło, ale mokro.

1 maja 2020: Pogoda na Podkarpaciu

Według prognoz meteorologów 1 maja na Podkarpaciu temperatura wyniesie w dzień 18 stopni Celsjusza. Odczuwalna przez porywisty wiatr będzie nieco niższa. Niestety, niebo niemal w całości przysłonią chmury i spadnie deszcz. Uwaga! Prognozowane są też burze. Biomet będzie niekorzystny.


2 maja 2020: Pogoda na Podkarpaciu

Drugiego dnia weekenddu majowego temperatura spadnie do 18 stopni Celsjusza. Wiatr będzie pędził z prędkością do 50 km/h. Zza chmur wyjrzy słońce, a padać nie powinno. Humory powinny nam dopisywać, bo biomet zmieni się na korzystny.

3 maja 2020: Pogoda na Podkarpaciu

Trzeciego dnia majówki o sobie ponownie da znać silny wiatr. Będziechłodno - temperatura w dzień będzie oscylowała wokół 14 stopni Celsjusza. Nadal będzie deszczowo i wietrznie.

Majówka: Hotele jeszcze nieczynne

Dodajmy, że w weekend majowy hotele będą jeszcze pozamykane. Ich otwarcie będzie możliwe od 4 maja. Dlatego majówkowe wyjazdy planujemy tak, by na noc móc wrócić do domu. 

Posłuchaj, jakie wartości odżywcze ma bigos. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
COŚ DOBREGO #007
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE