WARSZTATY: Od developmentu po Oscary! Już w najbliższą sobotę spotkanie online z producentką „Bożego Ciała”!

2020-07-08 14:31
WARSZTATY: Od developmentu po Oscary! Już w najbliższą sobotę spotkanie online producentką „Bożego Ciała”!
Autor: Pixabay.com

Na warsztaty z producentką Anetą Hickinbotham zaprasza Podkarpacka Komisja Filmowa. Podczas spotkania z producentką takich hitów, jak "Ostatnia rodzina" czy "Boże Ciało"uczestnicy będą mogli poznać każdy z etapów pracy producenta filmowego.

Już 11-go lipca odbędzie się kolejne spotkanie w ramach projektu CamON.line! Jego gościem specjalnym tym razem będzie Aneta Hickinbotham. Producentka Aurum Film pracowała m.in. przy takich polskich produkcjach, jak „Pan Tadeusz” czy „Pianista”. Zapomnieć nie można też o nominowanym do Oscarów „Bożym Ciele” Jana Komasy. Swoje doświadczenie filmowe zdobywała też przy filmach hollywoodzkich. Tu warto wymienić „Troję" W. Petersena, „Monachium" S. Spielberga czy „Legendę Zorro" M. Campbella. Na koncie ma także nagrodę Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej dla Najlepszego producenta filmu polskiego za film „Ostatnia Rodzina”. Razem z Leszkiem Bodzakiem jest Laureatką Złotych Lwów na Festiwalu w Gdyni.

- Sobotnie spotkanie- jak piszą organizatorzy- to pozycja obowiązkowa dla każdego kto chce działać w branży filmowej lub po prostu jest ciekawy, jak to wszystko wygląda "od kuchni". Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli poznać każdy z etapów pracy producenta filmowego- czyli od tytułowego developmentu do premiery światowej.

Zapisy na warsztaty online trwają do 10-go lipca. Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Wybory 2020: Jak oddać ważny głos w II turze?
Posłuchaj, jakie działanie ma witamina B5. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE