Biedronka

i

Autor: Unsplash.com

Promocja

W tych Biedronkach na Podkarpaciu wymienisz butelki na voucher

2023-07-19 9:29

Sieć sklepów Biedronka ruszyła ze specjalną akcją, w której puste, plastikowe butelki można wymienić na voucher. Za kupon można dokonać zakupu dowolnego produktu z kategorii napoje. Gdzie taka promocja obowiązuje na Podkarpaciu? Okazuje się, że ze 100 wybranych lokalizacji w całej Polsce, w województwie podkarpackim są tylko dwa miejsca!

Spis treści

  1. Promocja Biedronki w całej Polsce. O co chodzi z voucherami w Biedronce?
  2. Promocja Biedronki – gdzie na Podkarpaciu dostaniemy voucher za butelki?
  3. Jak skorzystać z vouchera? Jak wymienić butelki w Biedronce?

Promocja Biedronki w całej Polsce. O co chodzi z voucherami w Biedronce?

Sieć sklepów Biedronka zorganizowała akcję zbierania plastikowych butelek. Ta obowiązuje w 100 wybranych placówkach w całej Polsce i rusza 7 lipca. Butelki będzie można oddawać w wyznaczonych terminach na daną lokalizację. - W 100 wybranych lokalizacjach klienci w zamian za oddane plastikowe butelki po napojach, otrzymają vouchery – informuje sieć Biedronka. Na czym dokładnie polega akcja? Za każde 6 plastikowych butelek, klient otrzyma voucher o wartości 1 zł. Łączną kwotę można wykorzystać na zakup dowolnego produktu z kategorii napoje w sklepach sieci w całej Polsce.

CZYTAJ TAKŻE: Koniec z inną ceną przy produkcie i na paragonie. Rewolucja w Lidlu!

Promocja Biedronki – gdzie na Podkarpaciu dostaniemy voucher za butelki?

Jak się okazuje, ze 100 lokalizacji w całym kraju na Podkarpacie przypadły dwie. Obie znajdują się w Tarnobrzegu. Dokładnie adresy sklepów to:

  • Tarnobrzeg 39-400 ul. Kwiatkowskiego 1
  • Tarnobrzeg 39-400 ul. Mickiewicza 40

W tarnobrzeskiej Biedronce przy ul. Kwiatkowskiego akcja odbędzie się 12 sierpnia 2023 roku. Zaś w sklepie przy ul. Mickiewicza butelki będzie można wymienić na voucher 19 sierpnia 2023 roku.

Jak skorzystać z vouchera? Jak wymienić butelki w Biedronce?

Sieć sklepów Biedronka zapewnia, że na parkingach sklepów na klientów czekać będą specjalnie oznaczone punkty zbiórek. Punkty będą czynne w:

  • Piątki w godzinach 11.00 - 19.00 
  • Soboty w godzinach 10.00 - 18.00

ZOBACZ: Daty otwarcia kąpielisk na Podkarpaciu. Sprawdź od kiedy można odpoczywać nad wodą

Wiklinowe miasteczko-Rudnik nad Sanem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE