W Dębicy zatrzymano poszukiwanego mężczyznę.

2022-08-16 15:07
W Dębicy zatrzymano poszukiwanego mężczyznę.
Autor: Pixabay

Policjant rozpoznał poszukiwanego do obycia kary mężczyznę. W miejscowości Zawada podczas spaceru rozpoznał i zatrzymał 40-latka, na którego został wystawiony nakaz doprowadzenia. Aresztowany mieszkaniec Dębicy został już przewieziony do zakładu karnego.

Za popełnione przestępstwa 40-letni mężczyzna poszukiwany do odbycia kary otrzymał karę 2 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Poszukiwanego mężczyznę, rozpoznał policjant z Komisariatu Policji w Pilźnie. Mundurowy zatrzymał 40-latka w miejscowości Zawada. Poszukiwany był on w związku z nakazami doprowadzenia do dębickiego sądu i prokuratury ale także prokuratury w Żywcu.

40-latek był poszukiwany również jako sprawca rozboju i kradzieży - dwóch kompletów felg aluminiowych o wartości 5 tysięcy złotych. Podczas zatrzymania w pojeździe mężczyzny znaleziono skradzione mienie, które po zakończeniu czynności wróciło do właściciela. Funkcjonariusza podczas zatrzymania 40-latka, wsparły dwie osoby, które widziały całe zdarzenie.

Po zakończeniu wszystkich czynności, mężczyzna został przewieziony do Zakładu Karnego w Tarnowie gdzie obywa karę pozbawienia wolności.

Zostać żołnierzem czy tylko wspiąć się na czołg? Uczestnicy Pikniku Wojskowego w Lublinie mieli wiele możliwości.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE