W Dąbrówce odnaleziono ciało 17-latki. Rodzina zawiadomiła policję, gdy ta nie wróciła do domu

2021-04-11 17:29
Odnaleziono ciało 17-latki
Autor: Podkarpacka Policja/Archwium

Tragiczny finał poszukiwań zaginionej 17-latki. Jej ciało zostało znalezione w nocy z soboty na niedzielę w zbiorniku wodnym w miejscowości Dąbrówka koło Łańcuta. Rodzice zgłosili policji zaginięcie, gdy 17-latka nie wróciła do domu na noc. W poszukiwania od razu zaangażowano 10 policjantów.

Jak informuje PAP zgłoszenie o zaginięciu nastolatki policja otrzymała po północy z soboty na niedzielę. Zaniepokojona rodzina powiadomiła policję, że 17-latka nie wróciła do domu.

Jak podkreślił Bartosz Wilk z zespołu prasowego podkarpackiej policji w poszukiwania od razu zaangażowanych zostało 10 policjantów, a także przewodnik z psem tropiącym.

Dąbrówka. Tu zginęła piękna Paulina

POLUB NASZ NOWY FANPAGE NA FACEBOOKU!

 - Niestety, poszukiwania zakończyły się tragicznie. Po kilku godzinach w jednym ze zbiorników wodnych w Dąbrówce znaleziono ciało poszukiwanej nastolatki. Po wydobyciu ciała podjęto jeszcze próbę reanimacji, nie przyniosła ona jednak efektu – dodał dla PAP Wilk.

Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE