Policja publikuje portret pamięciowy

i

Autor: KMP Rzeszów

W centrum Rzeszowa zaatakował seksualnie kobietę! Szuka go policja [PORTRET]

2020-10-13 13:23

Komenda Policji w Rzeszowie publikuje portret pamięciowy mężczyzny, który zaatakował kobietę przy ul. Pułaskiego, wepchnął do klatki schodowej i siłą zmusił do czynności seksualnej. Policja prosi o pomoc w rozpoznaniu sprawcy. Szczegóły znajdziesz na ESKA Rzeszów.

Zaatakował kobietę i zmusił do czynności seksualnej

13 października mundurowi z KMP w Rzeszowie opublikowali portret pamięciowy mężczyzny, który zaatakował kobietę i zmusił ją do innej czynności seksualnej. Do napaści doszło w czerwcu przy ulicy Pułaskiego:

- Do zdarzenia doszło w piątek 13 czerwca br. tuż po północy. Jak ustalili policjanci, pokrzywdzona wchodząc do klatki schodowej bloku przy ul. Pułaskiego została zaatakowana przez nieznanego mężczyznę. Napastnik wepchnął kobietę do środka, gdzie używając przemocy doprowadził ją do innej czynności seksualnej - wyjaśnia Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskich policjantów.

Na szczęście kobiecie udało się potem wyrwać, wybiec przed klatkę i wciskać przypadkowe guziki domofonów. Dzięki temu napastnik spłoszył się i uciekł.

Zboczeniec w Rzeszowie: Jak wygląda?

Biegły na podstawie zeznań pokrzywdzonej, sporządził portret pamięciowy sprawcy. To mężczyzna w wieku 25-30 lat, o wzroście około 170 cm, średniej budowy ciała i blond włosach.

Policja prosi wszystkie osoby, które rozpoznają tego mężczyznę o kontakt z prowadzącymi sprawę policjantami Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 13, osobiści lub telefonicznie pod nr 47 821 32 50 lub 47 821 33 32 albo z dyżurnym komendy pod nr telefonu 47 821 33 10 lub 112.

Posłuchaj o wartościach odżywczych i właściwościach leczniczych miodu. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Ksiądz na mszy namawia do zdejmowania maseczek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE