Inwestycje na Podkarpaciu

W Bieszczadach powstanie 5-gwiazdkowy hotel [WIZUALIZACJE]

2023-09-28 11:27

U podnóża pasma góskiego Otryt w Bieszczadach planowana jest budowa 5-gwiazdkowego hotelu Collis z 70 apartamentami, strefą SPA & wellness czy lądowiskiem dla helikopterów.

W Bieszczadach powstanie 5-gwiazdkowy hotel

W 2017 roku nad Jeziorem Solińskim otwarta została Villa Collis. Właściciele podkreślają, że zainteresowanie i liczba gości sprawia, że konieczna jest rozbudowa kompleksu. W Olchowcu ma zostać stworzone miejsce, które w połączeniu z niepowtarzalnym klimatem Bieszczad, będzie zachęcać wszystkich turystów do odwiedzin.

Butikowy charakter Villa Collis nie pozwala na zaspokojenie rosnącego i widocznego zapotrzebowania na pobyty w naszym obiekcie liczniejszych grup Gości. W związku z tym faktem zdecydowaliśmy się na rozbudowę naszego obiektu, dokupując dodatkowe tereny i zmieniając plan miejscowego zagospodarowania przestrzennego (5 kondygnacji), co umożliwia rozwinięcie inwestycji do poziomu, jakiego oczekuje od nas rynek. Hotel będzie budowany w systemie CONDO – czytamy na stronie Villi Collis.

Co znajdzie się w nowym obiekcie w Bieszczadach?

W hotelu mają znaleźć się apartamenty o powierzchni od 61 do 86 metrów kwadratowych. Większość z nich zawierać będzie salon z sypialnią oraz aneks barowy. W konkretnych apartamentach ze strefą relaksu znajdą się dodatkowe atrakcje, takie jak biokominek, leżanki infrared, sauna czy ogródki. Na najwyższej kondygnacji przewidziano 12 penthouse’ów. Do użytku klientów będzie też SPA, salony masażu, gabinety kosmetyczne, basen i fitness, a także restauracje, hall z lobby barem, night club oraz cigar room & whisky bar. Część konferencyjna będzie się składała z sali przewidzianej na 120 osób. Na piętrach znajdą się również inne sale o wielkościach od 61 do 148 metrów kwadratowych.

Celem jest stworzenie miejsca, które nie będzie wyłącznie hotelem, ale enklawą ciszy, spokoju, bezpieczeństwa, w połączeniu z zapewnieniem Gościom wszelkich wygód i obsługi na najwyższym poziomie. Tym co również wyróżni ten obiekt, będzie unikatowa filozofia jego prowadzenia zapewniająca uzyskanie pełnej harmonii biznesu z wypoczynkiem – czytamy na stronie hotelu.

Powstanie 5-gwiazdkowego hotelu w Bieszczadach byłoby wyjątkowym przedsięwzięciem. Aktualnie w województwie działa tylko jeden hotel o takim standardzie - Bristol Tradition & Luxury. Inwestorem kompleksu Collis jest rzeszowski przedsiębiorca Krzysztof Kuncelman, a dyrektorem inwestycji Tomasz Maciaszek.

ZOBACZ: W BIESZCZADACH PLANOWANA JEST BUDOWA PIĘCIOGWIAZDKOWEGO HOTELU COLLIS

Jadąc w Bieszczady łatwo przegapić tę perełkę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE