Ciekawostki

Ukryta funkcja kluczyka od auta. Spróbuj tej specjalnej kombinacji przycisków

2023-11-30 14:04

Kończy się era kawałku plastiku z metalowym grotem. Od dłuższego czasu kluczyki do samochodów nie służą nam już jedynie do otwierania i uruchamiania pojazdu. Nowoczesne piloty posiadają różne funkcje, o których czasami nawet nie wiemy. Jakie możliwości kryją się w tym małym urządzeniu? To zdecydowanie warto wiedzieć!

Ukryte funkcje kluczyka do samochodu. Wiedzieliście o tym? 

Używamy go na co dzień, ale czy znamy wszystkie jego możliwości? Mowa o kluczyku do samochodu, którego podstawową funkcją od dawna nie jest wyłącznie uruchomienie auta. Kluczyk do samochodu obecnie nie przypomina już kluczyka a raczej jest to pilot. Era kawałka plastiku z metalowym grotem bezpowrotnie przeminęła. Te małe urządzenia są coraz bardziej unowocześniane i udoskonalane z myślą o przyszłych właścicielach. Dlatego jeżeli używamy go wyłącznie do otwierania i odpalania samochodu, nie wykorzystujemy jego pełnego potencjału. Dodatkowych opcji w kluczyku samochodowym jest naprawdę sporo. Warto je poznać, bo z pewnością ułatwią nam korzystanie z naszego auta.  

Świąteczna iluminacja w stylu PRL coraz bliżej! Już montują światełka!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE