Z okazji Dnia Nauczyciela uczniowie wyszli na ulice i zaczęli tańczyć [WIDEO]

i

Autor: I LO w Rzeszowie/FB/screenshot

Uczniowie wyszli na ulicę i zaczęli tańczyć. Świętowali Dzień Nauczyciela [WIDEO]

2022-10-14 12:43

W całej Polsce odbywają się różne uroczystości z okazji Dnia Nauczyciela. W Rzeszowie uczniowie postanowili poświętować w oryginalny sposób. Wyszli na ulicę 3 Maja i zaczęli tańczyć belgijkę. Zobaczcie nagranie!

W I Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie uczniowie świętowali Dzień Edukacji Narodowej. W szkole uroczystości odbywały się dzień wcześniej, 13 października w czwartek. Żacy wyszli przed szkołę i na środku ulicy 3 Maja zaczęli tańczyć belgijkę. Wideo z tego przedsięwzięcia opublikowano na facebookowym profilu I Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie.

Złota polska jesień z lotu ptaka

Uczniowie w nietypowy sposób świętują Dzień Nauczyciela 2022

Uroczystości w I LO w Rzeszowie w tym roku różniły się nieco od wydarzeń z ubiegłych lat. W szkole trwa remont sali gimnastycznej, przez co część wydarzenia przeniosła się na zewnątrz.

- To była niespodzianka od pana dyrektora. Zaprosił część uczniów na zewnętrzne podwórko, gdzie uczniowie tańczyli do muzyki granej na akordeonie. Druga część uczniów wyszła na ulicę 3 Maja, a tam wspólnie tańczyli beligjkę doskonale się przy tym bawiąc – mówi Iwona Palczak, wicedyrektor I LO w Rzeszowie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE