art develo

i

Autor: Materiały prasowe

Twoje wymarzone mieszkanie jest bliżej, niż myślisz. Sprawdź osiedle w Zaczerniu!

2023-09-13 11:23 Materiał sponsorowany

Szukasz wygodnego mieszkania w otoczeniu natury, ale z łatwym dojazdem do centrum Rzeszowa? Marzy Ci się własny ogródek lub piękny taras? Mamy coś dla Ciebie. Osiedle mieszkaniowe w Zaczerniu spełnia te wszystkie wymagania, a nawet oferuje więcej. Sprawdź szczegóły.

Własny dom czy mieszkanie to marzenie wielu osób. Część z nich snuje plany dotyczące tego, jak urządziłoby kuchnię, czy salon. Zastanawiamy się nad wyborem koloru ścian, doborem odpowiedniego sprzętu lub elementów wystroju. Jednak nie tylko wnętrze lokalu jest ważne. Istotne jest również otoczenie mieszkania oraz jego lokalizacja. Jeżeli szukasz wygodnego mieszkania z ogrodem lub balkonem, a w dodatku zależy Ci, by znajdowało się w niedalekiej odległości od centrum Rzeszowa - to mamy coś dla Ciebie. Co więcej, osiedle znajduje się blisko miejsc handlowo-rekreacyjnych.

art develo

i

Autor: Materiały prasowe

Osiedle w Zaczerniu oferuje kameralny, spokojny wiejski klimat i jednocześnie bliską odległość do centrum Rzeszowa. Składa się z nowoczesnych mieszkań w zabudowie bliźniaczej wykonanych wg indywidualnego, sprawdzonego projektu. Główną zaletą jest oddzielenie mieszkań z ogródkami od tych znajdujących się na piętrze. Dzięki temu można odnieść wrażenie, że mieszka się w osobnych budynkach, a lokatorzy otrzymają więcej prywatności. Dodatkowo poddasze można zaadaptować do dowolnego użytku. Każde mieszkanie jest narożne.

art develo

i

Autor: Materiały prasowe

Osiedle składać się będzie z 16 mieszkań w zabudowie bliźniaczej. Do tych na parterze przynależą ogródki o powierzchni od ok. 150 m2 do ok. 600 m2. Te na piętrze natomiast mają do dyspozycji balkon oraz dużą antresolę. Do każdego z mieszkań przypisano także naziemne miejsce postojowe. W razie potrzeby istnieje możliwość zakupu kolejnego. Koszt mieszkania na parterze wynosi - 469 tys. zł. Na piętrze - 499 tys. zł. Termin realizacji inwestycji to IV kwartał 2023 roku. Oznacza to, że do mieszkań będzie można wprowadzić się jeszcze w tym roku kalendarzowym. Więcej o inwestycji opowiedzieli nam przedstawiciele Art Development One.

art develo

i

Autor: Materiały prasowe

Na jakie elementy zwracać uwagę przy wyborze mieszkania? Czy ważniejsza jest lokalizacja, czy na przykład układ pomieszczeń?

"Planując inwestycję już na etapie wyboru działki, myślimy o komforcie naszych klientów. Najistotniejszym elementem jest umiejscowienie budynku względem stron świata. Chcemy, aby nowi mieszkańcy mogli cieszyć się słońcem i aby mieszkania były odpowiednio oświetlone.

Kolejnym ważnym elementem jest prywatność mieszkańców, dająca pełną możliwość odpoczynku i regeneracji w swoim wymarzonym mieszkaniu. Dlatego osoby decydujące się na mieszkania z ogrodem, nie mają nad sobą tarasu właścicieli mieszkań z balkonem i odwrotnie. Dzięki temu nikt nikomu nie przeszkadza.

Lokalizacja – jest szalenie istotna. Południowa część Rzeszowa w tym momencie jest bardzo nasycona. Północna część zyskała wspaniałe drogi i rozwój pod względem dostępności pracy."

Jak wygląda zakup mieszkania? Jakie dokumenty powinien przygotować przyszły nabywca, na co zwracać uwagę od strony formalnej?

"Każdy Klient ma swoją indywidualną historię i do każdego podchodzimy wyjątkowo. Inwestycja jest już prawie skończona, zatem decydując się na nasze mieszkania w tym monecie, można je już zakupić za gotówkę lub kredyt. Dzięki zakończeniu inwestycji w 2023 roku, Klienci nie muszą oczekiwać na wybudowanie inwestycji, opłacając jednocześnie wynajem mieszkania. Po podjęciu decyzji można przygotowywać się do wykończenia mieszkania i zamieszkania w nim jeszcze w 2023 roku."

Czy mieszkania od Art Development One można zakupić w ramach kredytu hipotecznego 2%?

"Oczywiście, że tak. Przeprowadzamy Klientów przez cały proces pozyskania kredytu tak, aby ta droga była przyjemna i nieskomplikowana."

art develo

i

Autor: Materiały prasowe

Kiedy przyszły nabywca będzie mógł wprowadzić się do mieszkania? Kiedy planowany jest termin oddania mieszkań?

"Klucze przekazujemy jeszcze w tym roku. Jeżeli tylko Nabywca przygotuje odpowiednio wcześniej materiały i ekipę do wykończenia mieszkania – to już za kilkanaście tygodni będzie mógł cieszyć się nowym lokum."

Jakie są zalety mieszkania w zabudowie bliźniaczej?

"Pierwsze co przychodzi na myśl to przestrzeń. Każda z rodzin dysponuje własnym, niezależnym wejściem do lokum. Rodziny mieszkające w dolnych mieszkaniach cieszą się relaksem w ogrodzie. Właściciele tych na piętrze korzystają z balkonu oraz pokaźnej antresoli. Co więcej, ich metraż jest zbliżony do wielkości obecnie budowanych domów. Generuje jednak zdecydowanie mniejsze koszty i nie wymaga żadnej pracy przy utrzymaniu posesji. Jest to komfort i dodatkowy czas, który można spędzić z rodziną."

Mieszkanie na parterze z ogródkiem czy na piętrze z antresolą? Jakie są zalety każdej z propozycji?

"Mieszkania na parterze posiadają ogród, który jest bezcenny dla osób kochających naturę. Te na piętrze, dzięki antresoli, posiadają ogromną przestrzeń, dzięki której lokum jest tak naprawdę wielkości domu. Dodatkowy balkon, utworzony na całej przestrzeni mieszkania powoduje, że można wypocząć na świeżym powietrzu i zaaranżować go jako mały ogródek.

Myślę, że mieszkania z ogrodem, jak i z balkonem oraz antresolą mają swoje ogromne plusy, a Klienci mogą zdecydować, co jest im bliższe."

A co można powiedzieć o okolicy inwestycji?

"Inwestycja zlokalizowana jest w Zaczerniu. Jest to miejscowość fantastycznie skomunikowana z Rzeszowem. Dzięki bliskości strefy ekonomicznej posiada dostęp do wielu miejsc pracy. Dodatkowo w Zaczerniu funkcjonuje wspaniałe przedszkole i szkoła. Dostępne są sklepy spożywcze, restauracje, poczta. Jest tam wszystko, czego można oczekiwać od kolebki Rzeszowa."

Czy mieszkania od Art Development One to dobra propozycja dla młodych rodzin posiadających małe dzieci lub planujących założenie rodziny?

"Jest to idealna propozycja dla rodzin lub osób planujących założenie rodziny. Dostęp do komunikacji, przedszkola, szkoły oraz wychowywanie poza miastem pozwala na cieszenie się wspólnym czasem i znacznie skraca czas spędzony w samochodzie, gdy trzeba dzieci rozwozić do różnych instytucji. Ponadto najmłodsi wychowują się w zgodzie z naturą, gdzie bez obaw mogą iść na rower, grać w piłkę czy spotykać się z przyjaciółmi."

A czy odnajdą się tu także single, którzy lubią spędzać wolne wieczory w centrum Rzeszowa? Ile mamy kilometrów do Rynku?

"Osoby lubiące żyć z dala od zgiełku miasta jednak potrzebujące czasami wyjść na miasto znajdą tu swoje miejsce. Mieszkania znajdują się 10 minut od rzeszowskiego Rynku, zatem wyjście na miasto to żaden problem. Natomiast powrót taksówką na pewno nie obciąży znacznie portfela."

Czy jest coś, co wyróżnia mieszkania od Art Development One spośród ofert innych deweloperów?

"Przede wszystkim wielkość ogrodów, balkonów i antresoli. Nie oszczędzamy na tym i chcemy zapewnić naszym Klientom jak najlepsze rozwiązania. Każdy projekt jest indywidualny. Nie kopiujemy projektów. Każdą inwestycję zaczynamy od początku, zapisując białą kartkę. Każdy nasz Klient jest Kimś Wyjątkowym."

Z kim powinniśmy się kontaktować chcąc dowiedzieć się więcej o nowej inwestycji od Art Development?

Prosimy dzwonić pod następujące telefony bądź kontaktować się mailowo:

art develo

i

Autor: Materiały prasowe
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE