Trwa montaż ozdób świątecznych w Rzeszowie. Co w 2020 roku będzie na Rynku? [ZDJĘCIA]

2020-11-19 11:20

Rzeszów co roku zmienia dekoracje na święta Bożego Narodzenia. Jak ozdobi się Rzeszów w grudniu 2020? Sprawdziliśmy, co tym razem wybrano na udekorowanie rzeszowskiego Rynku.

Ozdoby świąteczne 2020 na Rynku w Rzeszowie

W Rzeszowie trwa montaż ozdób bożonarodzeniowych. Pierwsze elementy już pojawiły się na Rynku. Rozpoczęto składanie choinki, a ta tym razem będzie miała 16 metrów wysokości. Kolejnym elementem, który będzie przyciągał wzrok, będzie duży podświetlany pociąg z lokomotywą rodem z bajki. Ten także już pojawił się na płycie Rynku. Latarnie z kolei tym razem przystroją świecidełka w kształcie choinek.

Ozdoby świąteczne 2020: Na których ulicach w Rzeszowie?

Rynek to nie jedyne miejsce, które zyska świąteczny klimat:

- Ozdoby zamontowane będą też na ulicach Kościuszki, 3-go Maja, Mickiewicza, Jagiellońskiej czy Marszałkowskiej. Na skwerze Górskiego pojawi się dekoracja w kształcie fontanny z zimowych kwiatów, na rondzie Jana Pawła II będzie napis „Rzeszów” z ozdobami świątecznymi, na wysokości Galerii Rzeszów zaś pojawi się trójwymiarowy prezent- wymienia Agnieszka Siwak-Krzywonos z Biura Prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa.

Wszystkie elementy mają cieszyć nasze oczy w pełnej krasie już od 1 grudnia. Demontaż jest planowany na początek lutego.

Ile kosztowały ozdoby świąteczne w Rzeszowie?

Tym razem Rzeszów za świąteczne światełka zapłaci 1,3 miliona złotych.

Posłuchaj, co warto wiedzieć o prostacie. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Jeździ na rowerze mimo braku rąk
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE