Triki w Photoshopie? Nie! To Tatry widziane z Podkarpacia! [GALERIA]

2020-06-07 10:14

Z Podkarpaciem kojarzą się głównie Bieszczady, ale przy sprzyjających warunkach pogodowych można zobaczyć tu też Tatry. Nie do wiary? Ta garść zdjęć rzeczywiście wbija w fotel! Zobacz je sam!

Tatry widziane z Podkarpacia

Zdjęcia Tatr z Podkarpacia wykonał Witold Ochał - fotograf amator, który swoje piękne prace chętnie pokazuje w sieci. Najnowsze perełki uchwycił 6 czerwca. Jak sam pisze, wstał wcześnie rano i szybko stwierdził, że warunki pogodowe do fotografowania są idealne, więc szkoda wylegiwać się w łóżku. Nie mylił się!

Ochał uchwycił Tatry, które zdają się być na wyciągnięcie dłoni:

"Całkiem rano nie zanosiło się na to, bo wisiało trochę chmur na południowo zachodnim niebie. Ale kiedy po wschodzie słońca Tatry pokazały się w całej swojej okazałości, już wiedziałem że nie zrywałem się o świcie na darmo. Odwiedziłem trzy miejscówki skąd można je obserwować – Wiśniowa, Szkodna i Zagorzyce. Najpierw zawitałem do Wiśniowej, tutaj wyłaniają się zza góry Chełm na Pogórzu Strzyżowskim, tylko najwyższe szczytu Tatr Słowackich" - pisze.

Kim jest Witold Ochał?

Witold Ochał sam o sobie pisze tak:

"Ciągle analizuję pogodę i zastanwiam się co ciekawego mógłbym dziś sfotografować. Czas w okolicach zachodów słońca mam zarezerwowany na fotografowanie i domownicy i znajomi dobrze wiedzą, że wtedy nie ma najmniejszych szans na spotkania towarzyskie".

Pan Witold chętnie fotografuje bowiem zjawiska pogodowe, ale nie tylko. Nieobce są mu i piękne krajobrazy. Kilka z jego prac prezentujemy w galerii poniżej, a po więcej odsyłamy Was na bloga witoldochal.blog.

Posłuchaj, na czym polega badanie hormonów tarczycy. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Justyna zda maturę nosem.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE