Tragiczny wypadek w Komorowie. Nie żyją dwie osoby

i

Autor: KPP Kolbuszowa

Raport policji

Tragiczny wypadek w Komorowie. Nie żyją dwie osoby

2023-03-27 15:24

70-letni kierujący golfem i jego pasażerka zginęli w wyniku zderzenia z ciężarowym renault. Policja ustala okoliczności wypadku. Niestety, życia podróżujących volkswagenem nie udało się uratować...

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku na krajowej 9, w Komorowie. W zderzeniu udział brał volkswagen i ciężarowy renault. Niestety kierujący osobówką zginął na miejscu. Pasażerka golfa trafiła do szpitala. Lekarzom także nie udało się uratować jej życia.

Do zderzenia doszło w poniedziałek 27 marca około godz. 12:30 w Komorowie, w powiecie kolbuszowskim. Policja wstępnie ustaliła, do wypadku doszło najprawdopodobniej w momencie, gdy kierujący osobowym volkswagenem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. W wyniku tego zderzył się z ciężarowym renaultem. Volkswagenem podróżowały dwie osoby – kierujący i pasażerka.

Śmierć na miejscu poniósł 70-letni kierujący golfem. 68-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego trafiła do szpitala. Niestety jej życia również nie udało się uratować.

Świętokrzyskie. Kierowca porzucił psa, nagrał go policjant
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE