Tragedia podczas kłótni. Kobieta  zadała śmiertelny cios nożem w szyję

i

Autor: Shutterstock Tragedia podczas kłótni. Kobieta zadała śmiertelny cios nożem w szyję

Tragedia podczas kłótni. Kobieta zadała śmiertelny cios nożem w szyję

2021-08-17 14:42

Policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o zabójstwo młodego mężczyzny. W niedzielę, pomiędzy podejrzaną, a 28-latkiem doszło do awantury. W jej trakcie kobieta ugodziła znajomego nożem w szyję. Mężczyzna zmarł. Prokurator przedstawił 38-latce zarzut zabójstwa i skierował do sądu wniosek o jej tymczasowe aresztowanie.

W niedzielę 15 sierpnia, około godz. 14.30, policjanci zostali wezwania na ulicę Olbrachta w Rzeszowie, gdzie miało dojść do tragicznej w skutkach kłótni. Podczas niej młody mężczyzna miał zostać ugodzony nożem. Na miejscu, w domu jednorodzinnym, w którym wynajmowane są pokoje, policjanci znaleźli leżącego mężczyznę. Mimo udzielonej pomocy, jego życia nie udało się uratować. Jak się okazało, 28-latek został ugodzony w szyję.

CZYTAJ TAKŻE: Uszkodzony transformator przy ul. Lubelskiej. Skutki nocnej burzy nad Rzeszowem [WIDEO]

Podczas kłótni zadała mężczyźnie śmiertelny cios nożem w szyję

Policjanci ustalili świadków zdarzenia oraz zatrzymali trzy osoby mogące mieć związek ze zdarzeniem. To mężczyźni w wieku 52 i 69 lat oraz 38-letnia znajoma zmarłego. Mężczyźni, w domu gdzie doszło do zdarzenia, wynajmowali pokoje. Wszyscy byli pijani.

Zebrane w sprawie materiały funkcjonariusze przekazali do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie, gdzie zostało wszczęte w sprawie śledztwo. Jak ustalono, 38-latka podczas kłótni zadała mężczyźnie cios nożem w szyję. W wyniku odniesionych obrażeń, 28-latek zmarł. Prokurator przedstawił kobiecie zarzut zabójstwa, natomiast mężczyźni zostali przesłuchani w charakterze świadków.

Nie chcemy strzelnicy pod domem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE