Ciekawostki

Te memy o jesieniarach bawią do łez. Nic dodać, nic ująć

2023-11-10 8:31

Jesień w Polsce trwa i w prognozach pogody, jak na razie nie widać jej końca. Ta pora roku uwielbiana jest przez wiele ludzi, którzy wieczorami chowają się pod kocem, zaparzają ciepłą herbatkę i włączają ulubiony serial. Te osoby to tak zwane jesieniary. Jesteś jedną z nich? Zobacz, co mówi o tobie internet.

Jesieniary wracają!

Jesieniara to określenie osoby, która uwielbia jesień i wszystko, co z nią związane. Oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Takich osób jest wiele i mie można się temu dziwić, bo nadchodzący czas to jeden z piękniejszych okresów w ciągu roku. Liście na drzewach nabierają złotych barw, a te, które spadają z gałęzi przykrywają parkowe alejki. Jesieniary to także miłośniczki ciepłych swetrów, kocyków i przede wszystkim wypełnionych po brzegi kubków z rozgrzewającą herbatą, lub typowym dla tej pory roku – spice pumpkin latte.

Najlepsze memy o jesieniarach

Określenie jesieniary na stałe zagościło w naszym języku. Tak, jak stereotypowe myślenie o osobach, które uwielbiają ten krótki, ale jakże przepiękny czas w roku. Zobaczcie najlepsze memy o jesieniarach, które bawią do łez – i co najważniejsze – są całkiem trafne!

Najprzystojniejszy mężczyzna Polski zawalczy o sławę w „The Voice of Poland”! Mamy wideo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE