Humor

Te memy o Bieszczadach bawią do łez. A gdyby tak...

2023-05-13 10:29

Bieszczady to jedne z najbardziej dzikich terenów w Polsce. Turystów tu nie brakuje. Niektórzy uważają, że w Bieszczadach za każdym rogiem czai się niedźwiedź, a z nieba leci manna. Zobacz memy o Bieszczadach. Uwaga! Można popłakać się ze śmiechu!

Memy o Bieszczadach bawią do łez 

Bieszczady to kierunek, który w sezonie urlopowym wybierają nie tylko mieszkańcy Podkarpacia, ale całej Polski (i nie tylko). Nie brakuje tu miejsc, które nie są jeszcze dotknięte ludzką działalnością - przez to dzikie i pozwalające odpocząć od miejskiego zgiełku. Legendy głoszą, że zmęczeni pracownicy dużych korporacji, co jakiś czas myślą o tym, by rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady właśnie. W sieci nie brakuje memów z tym związanych, ale też tych, które świadczą o tym, że w Bieszczadach można spotkać więcej niedźwiedzi niż ludzi, a zima jest tu tak sroga, że można tu utknąć na dłużej niż się zakładało.

CZYTAJ TAKŻE: Mieszkasz na Podkarpaciu? Na pewno zaśmiejesz się z tych memów

Memy o Bieszczadach. Widzieliście je? 

Pięciogwiazdkowy hotel w Bieszczadach to niekonieczne leśny szałas i nie za każdym drzewem kryje się niedźwiedź, jednak prawdą jest, że ten region jest jednym z najdzikszych miejsc w Polsce. Zobaczcie najśmieszniejsze memy o Bieszczadach, które rozbawią do łez: 

Srebrny lis widziany w Jasionce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE