Te kierunki są jeszcze dostępne w II turze rekrutacji. Sprawdź!

2021-09-10 5:41
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
Autor: mat. partnera Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Jeszcze tylko do 30 września 2021 roku trwa rekrutacja uzupełniająca na studia I i II stopnia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Zajęcia są prowadzone w językach polskim i angielskim oraz w trybach stacjonarnym i niestacjonarnym. Sprawdź szczegółową ofertę!

Kandydaci, którzy do tej pory nie złożyli podań na studia, będą mogli aplikować poprzez zalogowanie do nowoczesnego systemu rekrutacji online, który umożliwia szybkie wypełnienie formularza rekrutacyjnego oraz skompletowanie i dostarczenie niezbędnych dokumentów do Działu Rekrutacji (pok. RA8, Sucharskiego 2 w Rzeszowie). Należy pamiętać, że dopiero wtedy aplikacja na studia będzie kompletna.

Studia we WSIiZ. Zobacz WIDEO:

Kształcenie hybrydowe

Zgodnie z decyzją władz uczelni, zajęcia rozpoczynające się w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022, odbędą się w trybie hybrydowym. W praktyce oznacza to, że wykłady i konwersatoria będą realizowane w trybie zdalnym (online), natomiast pozostałe zajęcia dydaktyczne odbędą się tradycyjnie, w siedzibie uczelni. We WSIiZ, do zajęć prowadzonych przez Internet, wykorzystuje się dostęp do jednej z najnowocześniejszych platform e-learningowych, Cisco Webex Meetings. Narzędzie to umożliwia aktywne uczestnictwo w zajęciach w czasie rzeczywistym, z zapewnionym bezpośrednim kontaktem z wykładowcą.

Na jakie kierunki wciąż można aplikować?

Oferta dydaktyczna we WSIiZ jest dostosowana zarówno do potrzeb młodych kandydatów, jak i współczesnego rynku pracy. Wybór praktycznego kształcenia zapewnia odpowiednią dawkę wiedzy i umiejętności, które otwierają drzwi do atrakcyjnych perspektyw rozwoju, m.in. w:

  • branży IT,
  • sektorze zarządzania,
  • rozrywki cyfrowej,
  • kosmetologii,
  • dietetyki
  • czy logistyki.

Dowiedz się, które kierunki są jeszcze dostępne w II turze rekrutacji. Kliknij >>TUTAJ<<.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
Autor: mat. partnera Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Formularze rekrutacyjne

Niezbędne formularze rekrutacyjne znajdują się na stronach poszczególnych kierunków:

Dlaczego warto postawić na Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania?

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania to uczelnia międzynarodowa, która kształci studentów z 50 krajów świata. Nauka w wielokulturowym środowisku pomaga w lepszym zrozumieniu współczesnego świata oraz przygotowuje do podjęcia pracy za granicą. Atrakcyjny program stypendiów oraz nowoczesny program wspierania najzdolniejszych kandydatów, pozwolą studentom Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania na obniżenie czesnego o 50 proc. lub nawet 100 proc. - już od pierwszego semestru studiów. Więcej informacji na temat programów stypendialnych znajdziesz >>TUTAJ<<, a kalkulator stypendialny >>TUTAJ<<.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania
Autor: mat. partnera Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

Aplikuj teraz - zajęcia rozpoczynają się już w październiku!

Bądź zawsze na bieżąco – śledź WSIiZ na Facebooku! Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z Działem Rekrutacji, który odpowie na wszystkie pytania.

  • nr telefonu: 17/866 11 88, 17/866 11 99
  • e-mail: rekrutacja@wsiz.edu.pl

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE