Te filmiki na YT o Rzeszowie są najpopularniejsze w sieci. Można się zdziwić! [TOP 10]

2020-01-26 13:13
Te filmiki na YT o Rzeszowie są najpopularniejsze w sieci. Można się zdziwić! [TOP 10]
Autor: YouTube, screen

Jakie materiały kręcone w stolicy Podkarpacia i okolicach zyskały najwięcej odsłon? Po co najchętniej sięgali internauci? Niektóre statystyki są naprawdę zaskakujące.


Z czego Rzeszów słynie na YouTube? Które materiały wideo zyskały największe grono odbiorców? Postanowiliśmy wybrać 10, które zrobiły furorę w odsłonach. Niektóre są dość nietypowe.

Konie z blisko 4 milionami odsłon

Filmik ma już 12 lat i kręcono go na Janiowym Wzgórzu. Skocznemu podkładowi towarzyszą ładne ujęcia ze zwierzętami. Widać, że ktoś to lubił oglądać.

Najgłośniejszy wydech

I kolejny dość zaskakujący materiał. Nosi tytuł "Najgłośniejszy wydech" i nakręcono go podczas Festiwalu Motoryzacyjnego w 2015 roku. 2,2 milionów odsłon - ta liczba robi wrażenie. Rozumiecie fenonem tego materiału? Najpiękniejsza muzyka to ryk silnika?


Pokaz damskiej bielizny

1,7 milionów - tyle razy oglądano pokaz bielizny w Rzeszowie. Trudno się dziwić. Bielizna była piękna, a panie ją prezentujące jeszcze ładniejsze.

Profesor przyciąga tłumy

Kolejny hit to wykład profesora Jerzego Bralczyka. Językoznawca wyjaśniał, jak mówić, żeby nas słuchano, a wykład obejrzało już 1,6 miliona internautów. Ciekawe...

Rzeczy, które wk... w Rzeszowie

Dobrym wynikiem oglądalności może pochwalić się też autor kanału Z Dvpy. Taki popularny filmik nakręcił w stolicy Podkarpacia.

Pieśń żałobna dla policyjnej Alfy

Nakręcony spontanicznie filmik rzeszowskich muzyków obejrzano już ponad 650 tysięcy razy.

Rzeszów 1989 vs 2018 podróż w czasie

Powrót do przeszłości też wywołał duże zainteresowanie.

Przewodnik: Jak nie zwiedzać Rzeszowa

Filmik z przymrużeniem oka można znaleźć na kanale Kartofliska. Co nim sądzicie?

Kebson TV

A tu dowód na to, że nazywanie Rzeszowa stolicą Kebaba nie wzięło się z powietrza:

Piraci drogowi

Dużą popularnością cieszą się też filmiki prezentujące wyczyny piratów drogowych. Na przykład ten:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE