TARNOBRZEG: Mężczyzna na kwarantannie wyszedł w piżamie po alkohol!

2021-04-19 11:08
TARNOBRZEG: Zamiast zostać w domu,  w trakcie izolacji wyszedł po alkohol!
Autor: Materiały prasowe

Mowa o 52-letnim mieszkańcu Tarnobrzega, którego policja złapała, gdy ten wracał ze stacji paliw ubrany w kurtkę i spodnie od piżamy. Mundurowi ustalili, że mężczyzna złamał zasady obowiązkowej izolacji. Podczas interwencji ignorował też polecenia funkcjonariuszy.

Informację o złamaniu obowiązkowej izolacji policjanci odebrali w piątek wieczorem. Wynikało z niej, że mieszkający przy ul. 11-go Listopada mężczyzna, mimo bezwzględnego nakazu przebywania w domu, opuścił miejsce zamieszkania.

Policjanci, którzy przyjechali pod wskazany adres, nie zastali mężczyzny w domu. Po ustaleniu jego rysopisu, wyruszyli sprawdzić najbliższy teren. Na jednej z ulic dostrzegli 52-latka, który w kurtce i spodniach od piżamy wyszedł po alkohol na pobliską stację paliw. W trakcie interwencji ignorował polecenia funkcjonariuszy. Do mieszkania wrócił w asyście policji.

O nieodpowiedzialności mężczyzny powiadomiony został Powiatowy Inspektorat Sanitarny. Teraz za swoje zachowanie 52-latek odpowie przed sądem. Za sprowadzenie zagrożenia epidemiologicznego dla życia i zdrowia wielu osób, przewidziana jest kara więzienia od 6 miesięcy do 8 lat.

Zdobądź szczyty Korony Ziemi Sanockiej

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ? POLUB NASZ NOWY FANPAGE NA FACEBOOKU!

Drogowskazy: o pięknie którego nie mierzy się w centymetrach. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ
Sonda
Czy spodziewasz się czwartej fali zachorowań na COVID-19?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE