Tarnobrzeg: Groził i nękał. Usłyszał już 7 zarzutów

i

Autor: pixabay.com Tarnobrzeg: Groził i nękał. Usłyszał już 7 zarzutów

Tarnobrzeg: Groził, nękał i awanturował się na stacji paliw. Usłyszał już 7 zarzutów

2021-09-16 15:00

47-letni mieszkaniec Tarnobrzega trafił do aresztu po tym jak awanturował się na stacji paliw. Mężczyzna wulgarnie znieważył sprzedawczynię na kasie, a także interweniujących policjantów. Jak się później okazało, ten sam człowiek na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy kilkukrotnie nachodził kobietę, naruszał jej prywatność, wyzywał i groził współpracownikom.

W ostatnich dniach na jednej ze stacji paliw w Tarnobrzegu doszło do awantury. 47-letni mężczyzna znieważył oraz wulgarnie zwyzywał sprzedawczynię oraz interweniujących policjantów. Awantura zaczęła się w toalecie, w której przebywał, a do której przypadkiem zajrzała kobieta, by sprawdzić czystość kabiny. To rozwścieczyło mężczyznę, zaczął krzyczeć do kobiety, używając przy tym wulgarnych słów, wyzywał ją i groził. Pokrzywdzona kobieta powiedziała policjantom, że to nie pierwszy taki przypadek. 47-letni mieszkaniec Tarnobrzega, kilkukrotnie nachodził ją w pracy, naruszał jej prywatność, wyzywał i groził współpracownikom.

CZYTAJ TAKŻE: Rzeszów: Awantura w MPK! Na miejsce wezwano pogotowie

To nie jedyne ofiary stręczyciela

Jeszcze w maju, policjanci zostali wezwani na miejsce awantury, do której doszło między dwoma mężczyznami. Jadący samochodem 35-latek potrącił psa należącego do 47-letniego mężczyzny. Właściciel zwierzaka, wpadł w szał i w wybił szybę w samochodzie 35-latka, wyzywał go i groził. Wezwani na miejsce policjanci ustalili, że pies był pozbawiony opieki i biegał bez smyczy. Za popełnione czyny mężczyźnie grozi mu nawet do 8 lat więzienia.

JAN TOMASZEWSKI: Nie powinniśmy klękać przed meczami! Czy byliśmy kolonistami jak Anglicy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE