Tak pozbędziesz się much z domu. Wystarczy butelka i trzy składniki!

i

Autor: TikTok/@ceithgriffin

Ciekawostki

Tak pozbędziesz się much z domu. Wystarczy butelka i trzy składniki!

2023-06-15 13:53

Muchy bywają bardzo uciążliwe. Latające nad głowami owady potrafią naprawdę zdenerwować człowieka. Jak rozprawić się z nimi bez używania niebezpiecznych substancji? Jest na to prosty sposób. Wystarczy pusta plastikowa butelka i trzy składniki, które z pewnością masz w domu! Zobacz ten prosty sposób na uciążliwe muchy.

Muchy pojawiają się, gdy na zewnątrz robi się ciepło. Zachęcone zapachem wydobywającym się z domów dostają się do środka przez uchylone drzwi i otwarte okna. Dlatego tak ważne jest, aby pamiętać o resztkach jedzenia i nie trzymać ich na zewnątrz. To do nich najmocniej ciągnie muchy. Spragnione pałaszowania na pozostawionych odpadach, latają nam nad głowami i irytują swoim bzyczeniem. Warto więc poznać naprawdę prosty sposób, na to jak się z nimi rozprawić. Aby zapomnieć o tym problemie wystarczy plastikowa butelka i trzy składniki, które z pewnością masz w swoim domu.

CZYTAJ TAKŻE: Gatunek trującego pająka coraz bliżej Polski! Ukąszenie powoduje gnicie skóry

Tak pozbędziesz się much z domu. Wystarczy butelka i trzy składniki!

Prostym sposobem na poradzenie sobie z uciążliwymi muchami podzielił się tiktoker Ceith Griffith. Na swoim kanale, pokazał jak przygotować niezawodną pułapkę na te owady i zapewnił, że jest ona skuteczna. Wystarczy znaleźć plastikową butelkę i przeciąć ją w połowie. Na jej dno trzeba wlać specjalną mieszankę trzech składników. Zrobisz ją z łyżki stołowej miodu, czterech łyżeczek cukru i 100 ml wody. Następnie górną część butelki należy odwrócić i włożyć ją szyjką do dołu. Taka "mikstura" zwabi latające owady. Jest bezpieczna ponieważ składa się z samych naturalnych składników. Można zapomnieć o wszystkich owadobójczych preparatach. Zobacz, jak tiktoker poradził sobie z przygotowaniem pułapki na muchy:

ZOBACZ: Czego nie można przewozić w bagażu podręcznym ?

Chodził z bronią i rozglądał się po posesjach. Mieszkańcy byli przerażeni
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE