Plakat z wizerunkiem zaginionego Mariusza Michalika

i

Autor: AI Plakaty rozwieszone są w całym Rzeszowie

Tajemnicze zaginięcie. 25-latek był widziany w sklepie koło dworca PKP w Rzeszowie

2021-03-02 15:49

Mężczyzna podobny do Mariusza Michalika, który zaginął prawie dwa miesiące temu widziany był w Żabce w okolicy dworca PKP w Rzeszowie. Rodzina dostała zdjęcie mężczyzny – jest bardzo podobny – mówi Jakub, brat Mariusza. Dodatkowo wczoraj strażacy z Przemyśla i Przeworska już trzeci raz przeszukiwali sonarem zbiornik od Strugu do zapory na Wisłoku. Poszukiwania nie przyniosły rezultatu.

Rodzina Mariusza Michalika szuka go na własną ręke. Wspólnie ze znajomymi rozwiesili w całym mieście plakaty z wizerunkiem 25-latka i prośbą o kontakt w razie spotkania Mariusza.W ubiegłym miesiącu kilka osób z Rzeszowa zgłosiło się do policji i rodziny Mariusza Michalika z informacją, że widziały lub nawet rozmawiały z zaginionym. To jednak nie przyniosło przełomu w sprawie.

Jak mówi Jakub, brat zaginionego mężczyzny rodzina dostaje sygnały z różnych części miasta. Ostatnio widziany był w sklepie Żabka w rejonie dworca PKP w Rzeszowie.

- Dostaliśmy zdjęcie mężczyzny w sklepie, który bardzo przypomina Mariusza. Na tym teraz się koncentrujemy – mówi Jakub, brat zaginionego 25-latka.

Rocznica COVID-19. Co zapamiętali mieszkańcy Lublina?

Tajemnicze zaginięcie 25-latka. Policja znowu przeszukuje zbiornik na Wisłoku

Poszukiwania od stycznia, gdy zaginał Mariusz koncertowały się wokół Żwirowni i Wisłoka ponieważ na miejskim monitoringu widać było jak Mariusz udaje się spod bloku przy ul. Grabskiego, gdzie wynajmował mieszkanie w stronę wody. W te miejsca co jakiś czas wracają strażacy z sonarem, albo płetwonurkowie. Niestety poszukiwania nie przynoszą efektu.

- Wczoraj strażacy z PSP Przemyśl prowadzili poszukiwania na rzecze Strug do zapory na Wisłoku z wykorzystaniem sonaru. Dodatkowo grupa specjalna z PSP Przeworsk prowadziła swoje poszukiwania z wykorzystaniem dronów – mówi mł. Asp. Anna Iskrzycka z KMP Rzeszów.

Rysopis zaginionego

Mariusz Michalik ma 178 cm wzrostu, średnią budowę ciała, twarz owalną, oczy niebieskie, włosy krótkie, szatyn, uszy średnie, nos prosty, średni, uzębienie pełne, twarz bez zarostu, nosi okulary.

Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniu 25-letniego Mariusza. Można kontaktować się z nią, dzwoniąc pod numer telefonu 665 621 518 lub na najbliższa komendę policji.

Można kontaktować się też z policjantami Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Rzeszowie przy ul. Rejtana 34, osobiście lub telefonicznie, nr tel. 47 821 3839 lub z dyżurnym komisariatu: nr 47 821 3810 albo 112.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE