Youtuberzy nagrywali live'a. Samochód wjechał w nich przez witrynę!

i

Autor: November Romeo @nathanreeves/ Youtube

Szokujący live youtuberów. Samochód wjechał w nich przez witrynę!

2023-03-08 14:19

Dwaj internetowi twórcy byli w czasie nagrywania live’a. Siedząc tyłem do ulicy i prowadząc podcast nie spodziewali się, co zaraz się wydarzy. Za ich plecami kierowca chevroleta stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w witrynę, przy której ci siedzieli. Wszystko się nagrało!

Niebezpieczna sytuacja miała miejsce w kawiarni w Houston w Teksasie. Na opublikowanym materiale widzimy dwóch mężczyzn, którzy siedząc przy szybie. Za nimi możemy zobaczyć ulicę i wiadukt. Nagle w kadrze pojawia się potężny SUV marki Chevrolet Tahoe. Kierowca samochodu stracił nad nim panowanie, wjechał na chodnik, a następnie uderzył w witrynę, przy której siedzieli internetowi twórcy. Szyby za nimi pękły, a szkło spadło na mężczyzn. Jeden z nich krzyknął „Boże!”, zaś w tle słychać krzyki innych ludzi, którzy siedzieli w lokalu. Sytuacja wyglądała niebezpiecznie, jednak mężczyznom nic się nie stało. Samochód stracił impet i na szczęście z mniejszą siłą uderzył w siedzących youtuberów. Całe zdarzenie nagrało się! Zobaczcie:

Samochód wjechał w witrynę, gdy nagrywali live’a

Zaraz po zdarzeniu na miejscu pojawiły się służby. Jak donosi „The Sun” kobieta, która prowadziła masywnego chevroleta została zatrzymała za przejechanie na czerwonym świetle. Wcześniej zderzyła się z innym SUV-em, co widać na nagraniu.

Jeden z autorów nagrania, Reeves mówił dla Fox 26, że gdyby samochód uderzył w nich z większym impetem, całe zdarzenie mogłoby skończyć się tragicznie.

- Stół był jak zapieczętowany w ziemi, więc jeśli ten samochód poszedł dalej, nie lubię nawet myśleć o tym – mówił.

Szokujące sceny w zoo! Dziecko zjeżdżało po wybiegu, rodzice na wszystko patrzyli
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE