policja - sygnały

i

Autor: Fleimax/Pixabay/cc0 Zdjęcie ilustracyjne

SZKLARY. Rzeszowscy mundurowi znaleźli narkotyki w reklamówce

2022-02-23 15:33

Na miejscu wypadku do, którego doszło Szklarach pod Rzeszowem mundurowi znaleźli reklamówkę z marihuaną. Jak wstępnie ustalono, 33-letni kierowca pontiaca podczas wyprzedzania stracił panowanie nad autem, wjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust. Mężczyźnie nic się nie stało, ale policjanci znaleźli narkotyki, które do niego należały.

Wczoraj po godz. 22, policjanci interweniowali na miejscu wypadku w Szklarach. Jak wstępnie ustalili, 33-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego na prostym odcinku drogi podczas wyprzedzania, stracił panowanie nad samochodem, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust. Badanie trzeźwości wykazało, że kierowca pontiaca był trzeźwy. Jednak co innego sprawiło mu dodatkowe problemy.

CZYTAJ TAKŻE: Śmierć funkcjonariuszki w zakładzie karnym. "Z tak brutalnym zdarzeniem nigdy nie mieliśmy do czynienia"

Wyrzucił reklamówkę narkotyków z samochodu

- Podczas czynności na miejscu zdarzenia policjanci znaleźli reklamówkę, w której był susz roślinny. Funkcjonariusze rozpytali 33-latka, który potwierdził, że reklamówka znajdowała się w samochodzie, a on obawiając się konsekwencji wyrzucił ją. Wstępne badanie wykazało, że zabezpieczony susz roślinny to marihuana - informują rzeszowscy mundurowi.

33-latek został zatrzymany i do wyjaśnienia sprawy trafił do policyjnego aresztu.

Nagrody z loterii "Rzeszów to My" rozdane. Jedna osoba zgarnęła auto!
Sonda
Czy kary za posiadanie znacznej ilości narkotyków powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE