Strzelał do tarczy w parku. Teraz grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności

i

Autor: Pixabay

Strzelał do tarczy w rzeszowskim parku. Miał przy sobie narkotyki

2022-08-01 17:19

Policjanci zostali wezwaniu do jednego z rzeszowskich parków. Tam, według zgłoszenia mężczyzna miał strzelać do wywieszonej na drzewie tarczy. Strzelec, gdy tylko zobaczył mundurowych zaczął uciekać.

W niedziele policjanci otrzymali zgłoszenie o strzałach w parku. Patrol policji wysłany na miejsce zobaczył mężczyznę, który strzelał z broni do tarczy zawieszonej na drzewie w parku przy ul. Bożniczej w Rzeszowie. Mężczyzna, gdy zobaczył policjantów spanikował i zaczął uciekać. Pościg za nim trwał tylko chwilę. Zatrzymanemu odebrano broń gazową.

Wspomnienia powstańca fotografa

Mężczyzna miał przy sobie narkotyki

Strzelcem okazał się 23-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna został zatrzymany i spędził noc w areszcie. Usłyszał też zarzut posiadania narkotyków ponieważ podczas zatrzymania policjanci ujawnili przy nim narkotyki - marihuanę i mefedron. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE