Książki

i

Autor: pixabay.com

Startuje „Kiermasz Wyczytanych Książek”. Co w ofercie?

2022-10-10 15:04

Już w najbliższy wtorek (11 października) staruje „Kiermasz Wyczytanych Książek”. W ofercie znajdą się pozycje, które zostały wycofane z bibliotek znajdujących się na terenie Rzeszowa. W jakich godzinach będzie można dokonywać zakupów. Sprawdzamy

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza wszystkich mieszkańców miasta i okolicznych miejscowości na „Kiermasz Książek Wyczytanych". To impreza, która już na stałe wpisała się w kalendarz corocznych wydarzeń organizowanych przez bibliotekę. Jakie książki znajdą się w ofercie?

Bogate zbiory książkowe

W trakcie kiermaszu będzie można wygrzebać wiele książkowych perełek. Wśród pozycji znajdą się nie tylko propozycje wywodzące się z kanonu literatury pięknej. Będzie cała masa pozycji dla dzieci i młodzieży oraz słowniki, encyklopedie i podręczniki. Nie zabraknie również literatury popularnonaukowej o szerokim zakresie tematycznym. Wygląda więc na to, że każdy znajdzie cos dla siebie.

Red Hot Chili Peppers - 7 najlepszych piosenek z albumu “Unlimited Love”

„Kiermasz Wyczytanych Książek” – gdzie i kiedy?

„Kiermasz Książek Wyczytanych" startuje już we wtorek (11 października) o godzinie 10. Zakończenie imprezy zaplanowano natomiast na godzinę 16. A gdzie? Całość odbędzie się oczywiście na parkingu biblioteki przy ulicy Sokoła 13. Wstęp jest bezpłatny. Książki natomiast będzie można kupić za symboliczne kwoty.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE