Śmiertelny wypadek na A4

i

Autor: KPP Łańcut Śmiertelny wypadek na A4 w Białobrzegach. Kobieta potrącona przez samochód

Informacje

Śmiertelny wypadek na A4 w Białobrzegach. Kobieta potrącona przez samochód

2023-10-05 13:40

Po wypadku, w którym zginęła jedna osoba, zablokowana jest jezdnia autostrady A4 między węzłami Łańcut i Przeworsk w kierunku Korczowej - poinformowała w poniedziałek nad ranem GDDKiA. Samochody kierowane są na objazdy.

Tragiczne zdarzenie na autostradzie A4

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano na autostradzie A4 między węzłami Łańcut i Przeworsk w Białobrzegach, gdzie samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne. Pasażerka opuściła pojazd i została śmiertelnie potrącona przez inne auto. Droga w kierunku Przeworska jest zablokowana.

-Do zdarzenia doszło po godz. 4, na wysokości miejscowości Białobrzegi. Jak wstępnie ustalili policjanci, na autostradzie w kierunku Przeworska, doszło do kolizji dwóch pojazdów. Kierujący dostawczym mercedesem najechał na tył jadącego przed nim seata, który następnie uderzył w bariery energochłonne. Z seata wysiadła pasażerka, 71-letnia obywatelka Ukrainy. Znajdującą się na jezdni kobietę, śmiertelnie potrąciła 44-latka, kierująca fordem - przekazuje policja. 

Na miejscu zdarzenia prowadzone są czynności wyjaśniające pod nadzorem prokuratora. Samochody kierowane są na węźle Łańcut na drogę krajową numer 94. Na ten moment nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.

ZOBACZ: ODERWANY FRAGMENT SAMOLOTU SPADŁ NA KROSNO. ZARAZ OBOK CHODNIKA 

Nocny wypadek na autostradzie A4
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE