Dariusz Szpakowski

i

Autor: Marek Zieliński/Super Express

Quiz

Quiz. Słynne komentarze Dariusza Szpakowskiego? Pamiętasz je?

2023-11-30 14:28

Dariusz Szpakowski to legenda polskiego komentarza sportowego. Nie ma chyba osoby, która nie kojarzyłaby chociaż jednej słynne wypowiedzi wybitnego dziennikarza. Jego komentarze przeszły do historii. Zachęcamy do sprawdzenia swojej wiedzy i rozwiązania quizu.

Słynne komentarze Dariusza Szpakowskiego. Kto ich nie słyszał?

Większość jego komentarzy przeszła do historii polskiego dziennikarstwa sportowego. Jest znany, lubiany i ceniony. Dariusz Szpakowski, bo o nim mowa, nie tak dawno skomentował swój ostatni finał Mistrzostw Świata. Podczas jego wieloletniej kariery dziennikarskiej, swoimi komentarzami niejednokrotnie wywoływał na naszym ciele ciarki. Zdarzały się wypowiedzi podniosłe, zabawne, a także wpadki, które jednak przez większość z nas były odbierane z humorem. Nie ma chyba w Polsce osoby, która nie kojarzyłaby tego głosu. Dariusz Szpakowski zaczynał od pracy w radiu, ale najwięcej lat swojej pracy spędził w Telewizji Polskiej.

Quiz o Dariuszu Szpakowskim. Jak dobrze znasz jego komentarze?

Legendarnych wypowiedzi, pasjonujących anegdot i zabawnych historii związanych z Dariuszem Szpakowskim jest mnóstwo. Nie sposób zmieścić je wszystkie w krótkim quizie. Przy jego komentarzu wychowały się pokolenia. Jego głos kojarzą wszyscy, nawet osoby, które za sportem nie przepadają. Chcecie sprawdzić, jak dobrze znacie Dariusza Szpakowskiego i jego słynne wypowiedzi? Zachęcamy do rozwiązania naszego quizu, który, zaznaczamy, nie jest najprostszy, ale osiągnięcie wysokiego wyniku powinno sprawić wam radość. A zatem do dzieła!

Jak dobrze znasz słynne komentarze Dariusza Szpakowskiego? Wiesz kiedy padły te słowa?

Pytanie 1 z 15
„Argentyno, Argentyno, co ty robisz?!” - Podczas którego meczu te słowa wypowiedział Dariusz Szpakowski?

ZOBACZ: ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI W SKOKACH DO WODY W RZESZOWIE

Dawid Kubacki złotym medalistą Igrzysk Europejskich
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE