sklep

i

Autor: Pixabay.com

Sklepy otwarte 11 listopada w Rzeszowie. Gdzie zrobimy zakupy w Narodowe Święto Niepodległości?

2022-11-08 14:24

Czy w Narodowe Święto Niepodległości zrobimy zakupy w Rzeszowie? W większości przypadków sklepy tego dnia są niestety zamknięte, lecz jest kilka placówek, gdzie mimo wszystko zrobimy zakupy. Jakie sklepy otwarte są 11 listopada w Rzeszowie? Zobaczcie.

11 listopada to dzień ustawowo wolny od pracy, dlatego obowiązuje zakaz handlu. Tego dnia Polacy świętuję 104. rocznicę odzyskanie niepodległości. W piątek nieczynne będą urzędy, szkoły, czy galerie handlowe. Czy znajdziemy otwarty sklep w naszym mieście? Czy 11 listopada w Narodowe Święto Niepodległości zrobimy zakupy w Rzeszowie? Okazuje się, że jest na to szansa, bo prawo przewiduje pewne wyjątki od zakazu handlu w takie dni. 

Polskie ofiary zamachów terrorystycznych. Niezapomniani

CZYTAJ TAKŻE: Sklepy otwarte w niedzielę w Rzeszowie. Tutaj zrobisz zakupy mimo zakazu handlu

Czy sklepy są otwarte 11 listopada 2022?

Zdecydowana większość sklepów 11 listopada zamyka się. Tego dnia nie zrobimy zakupów w takich sieciach jak: Spar, Aldi, Auchan, Intermarché, Carrefour, Biedronka, Lidl, Dino, czy Kaufland. Największe sklepy niestety są zamknięte, ale szczęścia możemy szukać w innych marketach.

Wymienione sklepy ponownie otworzą się dla swoich klientów już 12 listopada. W większości w nawet niezmienionych godzinach.

Narodowe Święto Niepodległości 2022. Sklepy Żabka są otwarte?

Dobrą wiadomością dla osób, które 11 listopada potrzebują zrobić pilne zakupy jest to, że sieć sklepów Żabka tego dnia funkcjonuje na podobnych zasadach jak w niedziele objęte ograniczeniami handlu.

Co to oznacza? Franczyzobiorcy sklepów mogą osobiście otworzyć sklep 11 listopada i przyjmować klientów. Decyzję o otwarciu sklepu podejmuje jednak franczyzobiorca, a godziny otwarcia tego dnia można sprawdzić w danej placówce, lub w aplikacji żappka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE