Sanok: Upili właściciela mieszkania i ukradli telewizor. Na policję poszła jego żona

i

Autor: Pixabay

Sanok: Upili właściciela mieszkania i ukradli telewizor. Na policję poszła jego żona

2020-12-08 13:04

Do niecodziennej kradzieży doszło w jednym z mieszkań w Sanoku. W czasie spotkania zakrapianego alkoholem doszło do kradzieży telewizora. Na szczęście sprzęt udało się odzyskać, choć poszkodowany nie podał policji danych złodziei.

Kradzieże w czasie towarzyskich spotkań w prywatnych mieszkaniach to niestety nic nowego. Ta jednak zasługuje na miano wyjątkowej. Złodzieje wynieśli bowiem nie pieniądze czy biżuterię, które można szybko i łatwo schować na przykład w kieszeni, ale telewizor!

Dzień później kradzież postanowił zgłosić nie poszkodowany, ale jego żona. Ta nie znała danych sprawców, ale policji i tak udało się je ustalić:

- Złodziejami okazali się dwaj mieszkańcy powiatu sanockiego w wieku 32 i 48 lat. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwieli zostali przesłuchani. Policjanci przedstawili im zarzuty kradzieży - wyjaśnia KPP Sanok.

Telewizor wrócił na swoje dawne miejsce, a pomysłowym złodziejom grozi teraz kara więzienia od 3 miesięcy do nawet 5 lat.

Posłuchaj, jakie właściwości ma chmiel. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Zadźgał byłą dziewczynę i uciekł. Zatrzymali go 400 km dalej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE