Sanok: 21-latek stracił panowanie nad autem, wjechał w przepust i dachował. Był pijany [ZDJĘCIA]

2021-04-12 12:31 A.I

W miejscowości Sanoczek w powiecie sanockim, kierowca bmw stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i dachował. 21-latek trafił do szpitala. Podczas badania okazało się, że był nietrzeźwy. Młody mężczyzna miał promil alkoholu w organizmie.

Wczoraj około godziny 7:30, policjanci zostali powiadomieni o wypadku, do którego doszło w miejscowości Sanoczek w powiecie sanockim. Na miejsce skierowano policjantów, którzy ustalili, że kierujący bwm stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu, uderzył w drzewo i betonowy przepust, a następnie samochód dachował.

Miała 3 promile. Wjechała z impetem w budynek na rynku w Grudziądzu

POLUB NASZ NOWY FANPAGE NA FACEBOOKU!

Młody kierowca był pijany

Jak okazało się na miejscu 21-latek jechał sam. Młody mężczyzna został ranny i trafił do szpitala. Po przeprowadzeniu badania na stan trzeźwości okazało się, że kierowca miał promil alkoholu w organizmie. Dodatkowo od mężczyzny pobrano krew do badań.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości 21-letniemu mieszkańcowi powiatu sanockiego grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kara grzywny.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE