Rzeszowskie schronisko "Kundelek" prosi o karmę dla psów i kotów. Możesz pomóc!

2020-05-29 12:20
Rzeszowskie schronisko potzrebuje pomocy
Autor: pixabay

Rzeszowskie schronisko „Kundelek” potrzebuje pomocy. Od kiedy w szkołach i przedszkolach przestano organizować zbiórki, a w schronisku ograniczono odwiedziny w „kundelkowym” magazynie znacznie ubyło karmy dla zwierząt. Potrzebne są puszki oraz sucha karma dla psów i kotów. Możesz pomóc!

- Ze względu na ograniczony wpływ karmy ze zbiórek przeprowadzanych w szkołach, przedszkolach, a także na zmniejszone odwiedziny w schronisku, wynikające z konieczności ograniczenia kontaktu z ludźmi, wpływ karmy do naszego magazynu zdecydowanie zmalał. Dlatego będziemy wdzięczni za podarowanie schroniskowym zwierzakom karmy, np. poprzez zakup przez portal dlaschroniska.pl - czytamy na facebookowym profilu rzeszowskiego schroniska.

Każda pomoc jest na wagę złota. Dlatego i ty włącz się do akcji.

Możesz także pomóc zwierzakom - adoptując je. Jest to możliwe nawet w czasie adopcji. Informacje o zwierzętach, rozmowa przedadopcyjna i wszelkie wcześniejsze ustalenia będą wykonywane drogą telefoniczną (510 170 787) w godzinach 10-17 pn-pt i 10-14 sb. W schronisku nie będzie możliwości przeprowadzenia spacerów,wizyt zapoznawczych. Jeśli ktoś będzie chciał zobaczyć psa przed adopcją, proszony jest o telefoniczne umówienie się na wizytę, podczas której pies zostanie wypuszczony na jeden z wybiegów. Istnieje też możliwość nagrania przez pracownika schroniska krótkiego filmiku ze zwierzęciem i przesłanie go osobie zainteresowanej adopcją. Data i godzina adopcji będą ustalane telefonicznie. Przy podpisywaniu umowy i przekazaniu zwierzęcia będzie tylko osoba adoptująca.

Rzeszowskie schronisko "Kundelek" mieści się przy ul. Ciepłowniczej 3 w Rzeszowie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE