Rzeszowskie Piwnice zostaną otwarte na początku stycznia! Czeka na was mnóstwo atrakcji

2021-12-17 14:32
Podziemna Trasa Turystyczna Rzeszów. Kiedy zakończy się modernizacja Rzeszowskich Piwnic?
Autor: Pixabay.com

Największa atrakcja turystyczna w Rzeszowie zostanie otwarta już 3 stycznia (poniedziałek). Mowa o Podziemnej Trasie Turystycznej, która zmieniła się nie do poznania. Teraz to Rzeszowskie Piwnice, gdzie mieszkańcy Rzeszowa i turyści będą mogli poznać historię miasta w multimedialnej formie.

Już od 3 stycznia 2022 roku (w poniedziałek) mieszkańcy Rzeszowa i turyści będą mogli poznać sekrety historii Rzeszowa w multimedialnej formie. Wszystkim znana rzeszowska Podziemna Trasa Turystyczna zmieniła się nie do poznania w... Rzeszowskie Piwnice - interaktywną instytucję kultury. Na zwiedzających czeka mnóstwo atrakcji.

CZYTAJ TAKŻE: Loteria meldunkowa w Rzeszowie. Kolejne nagrody rozdane!

Rzeszowskie Piwnice skrywają historię i tajemnice

- Rzeszowskie Piwnice skrywają w sobie nie tylko wielkie tajemnice, ale także bogatą historię. Okres ich powstania jest szacowany na XIV w. Niegdyś służyły one jako sklepy, magazyny, zakłady produkcyjne, a w czasie wojen i kataklizmów - nawet za schronienie. Dzisiaj Rzeszowskie Piwnice wyglądają zupełnie inaczej niż kilkaset lat temu, a ich historię tworzymy my sami - informuje Marzena Kłeczek-Krawiec, rzecznik prezydenta miasta Rzeszowa.

Wiele atrakcji czeka na mieszkańców również przed otwarciem Rzeszowskich Piwnic. Będą konkursy w których do wygrania będą bezpłatne wejściówki oraz inne niespodzianki.

Świąteczne Miasteczko w Rzeszowie oficjalnie otwarte!
Sonda
Wybierzesz się do Świątecznego Miasteczka w Rzeszowie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE