Wybory parlamentarne 2023

Rzeszowskie osiedla utonęły w plakatach wyborczych. Jest ich mnóstwo

2023-09-27 11:30

Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. Najbliższe dwa tygodnie to ostatni moment dla kandydatów do Sejmu i Senatu na uzyskanie poparcia wyborców. Przejeżdżając przez Rzeszów można zobaczyć mnóstwo plakatów wyborczych. Osiedla po prostu utonęły w banerach.

Spis treści

  1. Wybory parlamentarne 2023. Mnóstwo plakatów na rzeszowskich osiedlach
  2. Rzeszów zalany plakatami wyborczymi

Wybory parlamentarne 2023. Mnóstwo plakatów na rzeszowskich osiedlach

Kampania wyborcza wkracza na ostatnią prostą. Wszyscy kandydaci do Sejmu i Senatu prześcigają się w sposobach na uzyskanie poparcia wyborców. Ich grupą docelową są głównie wyborcy niezdecydowani, którzy cały czas nie wiedzą, na kogo oddadzą swój głos. Niektórzy ostateczną decyzję wyborczą podejmą dopiero przy urnie wyborczej, w dniu głosowania. To właśnie nimi najbardziej interesują się kandydaci w ostatnich dwóch tygodniach kampanii wyborczej.

Rzeszów zalany plakatami wyborczymi

Po czym poznać, że jesteśmy w okresie kampanii wyborczej? Wystarczy przejść się po rzeszowskich osiedlach. Chyba nikt nie będzie miał wątpliwości, jaki dzień zbliża się wielkimi krokami. W tym roku plakatów wyborczych w Rzeszowie jest naprawdę dużo. Misją nie do zrealizowania wydaje się znalezienie ulicy pozbawionej jakiegokolwiek baneru. Wszystkie partie polityczne z wielką starannością zadbały o odpowiednią liczbę i właściwe umiejscowienie swoich plakatów. Można śmiało stwierdzić, że jest ich po prostu mnóstwo. Trudno się dziwić takim praktykom, gdyż każda partia chce dotrzeć do jak największej grupy odbiorców, ale chyba trudno znaleźć osobę, która nie zgodziłaby się z opinią, że Rzeszów przed kampanią wyborczą wyglądał zdecydowanie ładniej.

Wy też uważacie, że plakatów wyborczych w Rzeszowie jest za dużo? Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii. 

Najważniejsze Wybory - Debata Spot
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE