aaa

i

Autor: Pixabay

Rzeszów: Zima nie odpuszcza. Czekają nas srogie przymrozki. Do kiedy?

2021-04-06 15:07

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzegł przed przymrozkami na terenie niemal całego województwa. Wyjątkiem są obszary położone na południu Podkarpacia. Niskie temperatury zostaną z nami aż do czwartku. Czego mamy się spodziewać? Odpowiedź w artykule

Alerty pierwszego stopnia przed przymrozkami obowiązują już powiatach w centrum i na północy regionu. Nie są nimi objęte jedynie powiaty leżące na południu od Jasła, przez Krosno do Ustrzyk Dolnych.

Na przeważającym obszarze prognozowany jest spadek temperatury powietrza do -4°C, -1°C, przy gruncie do -4°C. Temperatura maksymalna wyniesie od 3°C do 6°C. I takie temperatury zostaną z nami aż do czwartku.

Ostrzeżenie pierwszego stopnia oznacza, że przewiduje się warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować straty materialne i zagrożenie dla zdrowia oraz życia. 

Bójka nastolatków w Sandomierzu
Drogowskazy Eska ROCK: o nerwowym kupowaniu czyli zakupoholizmie. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE