RZESZÓW: Walentynki w bibliotece? Czemu nie!

i

Autor: Pixabay.com/ kamboompics

RZESZÓW: Walentynki w bibliotece? Czemu nie!

2020-02-10 11:07

Filie Wojewódzkiej i miejskiej Biblioteki Publicznej Rzeszowie zapraszają w piątek wydarzenia z sercem do książek w tle! Bedzie m.in. „Randka w ciemno z książką” i „Miłosny drogowskaz”.

Podobnie, jak w zeszłym roku, w świętowanie Dnia Zakochanych, 14-go lutego, włączy się aktywnie Wojewódzka i Miejska Biblioteka w Rzeszowie. Cytując Carrie Bradshaw z filmu „Seks w wielkim mieście”, to właśnie biblioteka (w tym przypadku Główna, nowojorska), służyła za przystań największym literackim historiom miłosnym. Chodzi oczywiście nie tylko o miłość w rozumieniu uczucia do drugiej osoby, ale również o miłość do książek i miłość w książkach.


Czy będzie to miłość od pierwszego wejrzenia czy też wieloletni związek, przekonacie się wybierając się do wybranych oddziałów. I tak na przykład w filii nr 10 na ul. Podchorążych czekać będzie na Was „Randka w ciemno z książką”, czyli wypożyczanie książek niespodzianek i dodatkowo warsztaty plastyczne.


Za to zakochani w czytaniu, w piątek w Bibliotece Głównej na ul. Sokoła, dostaną wyjątkową zakładkę. Atrakcji nie zabraknie także w filii na Iwonickiej, bo tam 14-go lutego, znajdziecie akcję czytelniczą „Miłosny drogowskaz”, zaś w filii nr 3 na Krzyżanowskiego zaplanowane są warsztaty tworzenia kartek walentynkowych i regały zapełnione miłosnymi historiami.


Więcej szczegółów znajdziecie oczywiście na fanpage’u Biblioteki.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE