RZESZÓW: Skradziony telefon schowała w bieliźnie!

i

Autor: Pixabay.com

RZESZÓW: Skradziony telefon schowała w bieliźnie!

2020-11-09 10:35

Do kradzieży miało dojść na terenie jednego ze sklepów w mieście w piątek popołudniu. Dzięki monitoringowi szybko udało się ustalić, kto mógł mieć związek z kradzieżą telefonu.

Mundurowi do sklepu na ul. Warszawskiej wezwani zostali 6 listopada około godziny 14. Po przybyciu na miejsce okazało się, że ktoś ukradł telefon komórkowy jednej z pracownic sklepu, która zostawiła go na półce z towarem. Po przejrzeniu monitoringu okazało się, że do zniknięcie aparatu mogła się przyczynić klientka.

Policjanci ustalili, że jest to 59-letnia mieszkanka Rzeszowa i niezwłocznie pojechali do jej miejsca zamieszkania. Ponieważ kobieta nie przyznała się do kradzieży została przewieziona na komisariat. Tam okazało się, że 59-latka skradziony telefon ma ciągle przy sobie - kobieta ukryła go w bieliźnie- informuje Dominika Kopeć z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Aparat został zabezpieczony, natomiast 59-latka, ze względu na stan nietrzeźwości trafiła do policyjnej izby wytrzeźwień.

Posłuchaj o toniku, poznaj właściwości tego kosmetyku do twarzy. To matewriał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Mural przy skwerze dr Masiora
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE