Rzeszów pomaga powodzianom

i

Autor: af

Rzeszów pomaga powodzianom! We wtorek (30.06.) rusza zbiórka potrzebnych artykułów

2020-06-29 14:56

30 czerwca w Rzeszowie startuje zbiórka najpotrzebniejszych artykułów dla poszkodowanych w powodziach i podtopieniach. Dary trafią do mieszkańców Rzeszowa i innych miejscowości na Podkarpaciu, które ucierpiały podczas nawałnic, jakie w ostatnich dniach przeszły przez nasz region.

- Najbardziej potrzebne są środki czystości, ręczniki, woda mineralna, suchy prowiant taki jak makarony, kasze i konserwy - wymienia Maciej Rąb, koordynator akcji „Rzeszów Powodzianom” oraz strażak ochotnik z OSP Rzeszów-Słocina.

Zbiórka potrwa od 30 czerwca do 2 lipca. Nie bądź obojętny i przyłącz się do akcji. Dary w godzinach od 8 do 18 można przywozić do sali parafii Świętego Józefa Sebastiana Pelczara przy ul. Lwowskiej 46 w Rzeszowie. Dary potrzebującym przekażą strażacy ochotnicy z osiedla Słocina w Rzeszowie

W stolicy Podkarpacia w czasie ostatnich nawałnic najbardziej ucierpiały takie rzeszowskie osiedla jak: Budziwój, Biała, Zalesie, Słocina, Wilkowyja.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE