Rzeszów: Okradł dwa bary przy Placu Wolności. Zniknęły pieniądze i napoje

2021-01-21 11:24
Rzeszów: Okradł dwa bary przy Placu Wolności. Znikały pieniądze i napoje
Autor: pixabay

To historia 49-letniego złodzieja. Mężczyzna w grudniu włamał się do jednego baru z zapiekankami przy Placu Wolności w Rzeszowie. Po wybiciu szyby, ze środka ukradł 100 złotych i 15 butelek różnych napojów. Miesiąc później, do podobnego włamania doszło w innym lokalu przy Placu Wolności. Wówczas złodziej zabrał z lokalu 66 złotych, napoje o wartości 100 złotych i telefon komórkowy.

- W nocy, z 8 na 9 grudnia ur., nieznany sprawca włamał się do jednego z barów przy Placu Wolności w Rzeszowie. Po wybiciu szyby, ze środka ukradł 100 złotych i 15 butelek różnych napojów. Miesiąc później, do podobnego włamania doszło w innym lokalu przy Placu Wolności. Wówczas sprawca skradł 66 złotych, napoje o wartości 100 złotych i telefon komórkowy. W wyniku włamania uszkodzony został baner reklamowy lokalu i wybita szyba. Straty wyceniono na kwotę tysiąca złotych - informują policjanci z Rzeszowa.

Sprawa włamań trafiła na komisariat w Śródmieściu. Szybko udało odnaleźć złodzieja.

- Na podstawie zebranych informacji kryminalni wytypowali i zatrzymali podejrzanego. Okazał się nim 49-letni mężczyzna, bez stałego miejsca zamieszkania. Funkcjonariusze odzyskali również skradziony telefon - wyjaśniają mundurowi z Rzeszowa.

49-letni złodziej przyznał się do winy. Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem, za co grozi mu do 10 lat więzienia. 

Rzeszów w grze komputerowej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE