RZESZÓW: O kobietach i dla kobiet. Już w najbliższą sobotę Akademia Kobiet!

2021-11-25 14:14
RZESZÓW: O kobietach i dla kobiet. Już w najbliższą sobotę Akademia Kobiet!
Autor: Materiały prasowe/ Shootit

Już w najbliższą sobotę Akademia Kobiet! Spotkanie, pod hasłem „Sukces i Rozwój” odbędzie się w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Dąbrowskiego. Mowa będzie m.in. o tym, jak być liderką, a także jak w sposób holistyczny podejść do tematu wyglądu i samopoczucia.

Inspirujmy się nawzajem. Takie jest przesłanie zaplanowanej na najbliższą sobotę w Rzeszowie Akademii Kobiet. Spotkanie dedykowane przede wszystkim piękniejszej połowie Podkarpacia odbędzie się już w najbliższą sobotę w Rzeszowie, w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Dąbrowskiego. - Wydarzenie skierowane jest do wszystkich pań, tych z dużych i małych miast, niezależnie od poglądów, wieku czy zawodu. W szczególności uczestniczkami będą mieszkanki Rzeszowa i regionu pełniące różne role społeczne: matki, córki, wnuczki, społeczniczki, aktywistki, bizneswoman, kobiety pracujące i wiele innych. (...) Do udziału w interaktywnej Akademii Kobiet zaproszeni zostaną również mężczyźni by utrzymać równowagę. Mężczyźni bowiem współtworzą i wspierają to wydarzenie - mówi współprowadzący sobotnie spotkanie, Waldemar Ruszel.

CZYTAJ TAKŻE: Przecieki ze Spisu Powszechnego. Znacząco spadła liczba ludności!

O czym będzie mowa?

Wydarzenie rozpocznie się już o godzinie 10, kwadrans później zaplanowany jest pierwszy panel pod nazwą „Z pasji do sukcesu”. Tych łącznie będzie cztery, każdy będzie poświęcony innej tematyce. Drugi panel to: kompetencjom przyszłości, trzeci: o byciu liderką, a czwarty: holistycznemu podejściu do samopoczucia i wyglądu.

Poza inspirującymi rozmowami, w programie Akademii, jest także m.in. pokaz tańca i pokaz mody. Komu zaś nie uda się zjawić na spotkaniu osobiście, transmisję z wydarzenia będzie mógł śledzić na profilu Podkarpackiej Rady Programowej Kobiet.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE