RZESZÓW: Jak ogarnąć studia? Pomogą wam w tym starsi koledzy!

2021-10-12 13:50
RZESZÓW: Jak ogarnąć studia? Pomogą wam w tym starsi koledzy!
Autor: Pixabay.com

To właśnie pierwszorocznych studentów Niezależne Zrzeszenie Studentów zaprasza jutro, czyli 13 października na wspólne spotkanie. Podczas niego podpowiedzą m.in. jak powinien wyglądać mail do wykładowcy, jak starać się o stypendium oraz jakie macie prawa jako studenci i jaki obowiązuje was savoir-vivre.

Jak ogarnąć studia?

Początek roku akademickiego może być stresujący. Wie o tym każdy, kto studia zaczynał w zupełnie nowym miejscu - na nowej uczelni i w nowym, jeszcze nie poznanym mieście. Co więcej, przysłowiowe „drżenie rąk” powodować mogą nie tylko zajęcia czy wykładowcy, o których na uczelni krążą legendy, ale także spraw, które trzeba załatwić „na początku”.

CZYTAJ TAKŻE: Awantura o przejazd z psem taksówką. Kierowca użył gazu pieprzowego!

Są starsi koledzy

Jeśli jesteście studentami Uniwersytetu Rzeszowskiego, z pomocą w wielu sprawach pomogą starsi koledzy z Niezależnego Zrzeszenia Studentów, którzy wiele tematów już „przerobili”. Podpowiedzą m.in. jak powinien wyglądać mail do wykładowcy, jak starać się o stypendium oraz jakie macie prawa jako studenci i jaki obowiązuje was savoir-vivre.

Gdzie i kiedy?

Spotkanie zaplanowane jest na jutro, czyli 13 października w budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego na alei T. Rejtana 16c. Start- 19.30

- Przyjdź i posłuchaj, a my postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać Twoje wątpliwości! Gwarantujemy, że wiedza zdobyta na spotkaniu z nami przyda się w kolejnych latach Twojego studiowania - zapewniają organizatorzy.

Ekologiczny mural powstał w Bydgoszczy. Redukuje trujące substancje w powietrzu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE