RZESZÓW. Grozi mu do 10 lat więzienia. Mundurowi u 25-latka znaleźli narkotyki

2021-09-20 13:03
RZESZÓW. Grozi mu do 10 lat więzienia. Mudurowi u 25-latka znaleźli narkotyki
Autor: pixabay

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie, ale grozi mu 10 lat. Mowa o 25-latku z Rzeszowa. Mężczyzna miał przy sobie niewielką ilość marihuany. Więcej narkotyków rzeszowscy mundurowi znaleźli w jego mieszkaniu. Łącznie 25-latek miał 62 gramy suszu roślinnego. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków. A o dalszym jego losie zadecyduje sąd.

- Informację o mężczyźnie mogącym posiadać znaczne ilości środków odurzających, uzyskali policjanci z wydziału wywiadowczo interwencyjnego rzeszowskiej komendy. Podejrzewany mężczyzna miała przebywać w rejonie ul. Armii Krajowej. Na miejscu policjanci zauważyli i wylegitymowali dwóch mężczyzn. Ich podejrzenia potwierdziły się. Jeden z nich, 25-letni mieszkaniec Rzeszowa miał przy sobie niewielką ilość marihuany. Więcej narkotyków, w postaci suszu roślinnego, funkcjonariusze znaleźli podczas przeszukania w jego mieszkaniu - informują rzeszowscy mundurowi.

25-latek został zatrzymany i trafił do aresztu. - Wstępne badania potwierdziły, że zabezpieczony susz to marihuana, w ilości 62 gramów - dodają policjanci z Rzeszowa.

Młody mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd Rejonowy w Rzeszowie tymczasowo aresztował mężczyznę na okres 3 miesięcy. 25-latkowi grozi kara do 10 lat więzienia.

Rzeszów w grze komputerowej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE