RZESZÓW: „Gramy dla Nalepy” także w sieci! W tym roku muzyczna akcja w internecie i w plenerze!

i

Autor: Materiały prasowe/ Estrada Rzeszowska

RZESZÓW: „Gramy dla Nalepy” także w sieci! W tym roku muzyczna akcja w internecie i w plenerze!

2021-08-03 12:54

Rzeszów Breakout Days w tym roku odbędzie się między 16 a 18 września. Już wiadomo, że jedną z gwiazd, która uświetni tegoroczną edycję imprezy będzie Ørganek. Z zespołem NIE-BO wystąpi Robert Lubera. W tym roku "Gramy dla Nalepy" również w sieci. Jeśli chcecie wziąć w niej aktywny udział wyślijcie maila do Estrady Rzeszowskiej.

Breakout Days to festiwal muzyczny stworzony ku pamięci wybitnego twórcy, ponadczasowego artysty, Tadeusza Nalepy. Jego twórczość wytyczyła nowy kierunek w muzyce, łamiąc przy tym narzucone w latach 70. ograniczenia estetyczne. - Wydarzenie ma upamiętniać twórczość tego wybitnego muzyka, promować ją wśród mieszkańców Rzeszowa, angażować młodych twórców inspirujących się zespołem Breakout - mówią organizatorzy.

CZYTAJ TAKŻE: RZESZÓW: Prace przy basenie przy ul. Matuszczaka już na półmetku!

„Gramy dla Nalepy” również w sieci

Rzeszów Breakout Days to jednak nie tylko koncerty, ale także wydarzenia interdyscyplinarne. Jednym z takich jest akcja „Gramy dla Nalepy”, w czasie której mieszkańcy Rzeszowa wspólnie na ulicy 3-go Maja, na gitarach wykonują utwór “Kiedy byłem małym chłopcem”. W tym roku poza grą w plenerze, akcja będzie się toczyć także w sieci.

Jeśli chcecie wziąć w niej aktywny udział wyślijcie maila ze swoim nagraniem na adres podany na stronie Estrady Rzeszowskiej. Macie czas do 15 września. Jeśli zaś potrzebujecie wskazówek, jak grać jedną z najpopularniejszych piosenek Nalepy, te również znajdziecie na stronie organizatora.

Czy politycy powinni dostać podwyżki? Zdania Polaków podzielone

Najpiękniejsze zabytki Europy. Gdzie to jest?

Pytanie 1 z 10
Gdzie mieści się Partenon?
Zdjęcie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE