RZESZÓW: Dziś ruszają konsultacje społeczne dotyczące rzeszowskiej komunikacji miejskiej!

2021-01-13 10:43 wk
RZESZÓW: Dziś ruszają konsultacje społeczne dotyczące rzeszowskiej komunikacji miejskiej!
Autor: Pixabay.com

Propozycje zmian i sugestie można składać na specjalnym formularzu, który dostępny jest w formie elektronicznej na stronach miasta, ZTM-u oraz w Biuletynie Informacji Publicznej. W wersji papierowej zaś wyłożony będzie w Punktach Obsługi Mieszkańców w galeriach handlowych oraz w Punktach Obsługi Podróżnego.

Konsultacje społeczne Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie organizuje w związku z ogłoszeniem informacji dotyczącej projektu „Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego na lata 2021-2030 z elementami strategii rozwoju elektromobilności dla miasta Rzeszowa i gmin ościennych, które zawarły z gminą miasto Rzeszów porozumienia w zakresie organizacji transportu publicznego”.

Uwagi i opinie na temat projektu dotyczącego transportu zbiorowego mieszkańcy wyrażać mogą poprzez specjalny formularz. Ten w formie papierowej dostępny będzie w Punktach Obsługi Mieszkańców w galeriach handlowych (Plaza, Nowy Świat, Millenium Hall, Galeria Rzeszów) oraz Punktach Obsługi Podróżnego. W formie elektronicznej pobrać będzie go można ze strony Urzędu Miasta Rzeszowa, Zarządu Transportu Miejskiego oraz Biuletynu informacji Publicznej, z zakładki Konsultacje Społeczne.

Wypełnione formularze można składać do 2-go lutego. Zestawienie zawartych w nich opinii i uwag ma być opublikowane najpóźniej do 5-go lutego.

Nowe wideo promujące Rzeszów
Posłuchaj o przyczynach i objawach choroby Kawasakiego. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.