RZESZÓW: Artur Andrus gościem kolejnego spotkania „Letnie Ogrody Literackie”! Te już 8 sierpnia!

i

Autor: Pixabay.com

RZESZÓW: Artur Andrus gościem kolejnego spotkania „Letnie Ogrody Literackie”!

2021-08-02 13:34

Artur Andrus gościem kolejnego spotkania „Letnie Ogrody Literackie”. To akcja organizowana przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie. Spotkanie z pochodzącym z Podkarpacia dziennikarzem zaplanowane jest w Ogrodach Bernardyńskich o godzinie 16.00.

Artur Andrus to osoba, której przedstawiać nie trzeba. Znany jest przede wszystkim jako dziennikarz, dał się jednak poznać także m.in. jako poeta, satyryk, autor książek czy piosenkarz. Andrus bywa także konferansjerem i gospodarzem spotkań kabaretowych. Pisze również teksty piosenek dla innych artystów m.in. Hanny Śleszyńskiej, Czesława Mozila, Alicji Majewskiej czy Grupy MoCarta. Jest laureatem tytułu “Mistrza Mowy Polskiej”. Sam siebie nazywa „artystą multimedialnym”.

CZYTAJ TAKŻE: RZESZÓW: Prace przy basenie przy ul. Matuszczaka już na półmetku!

Artur Andrus na „Letnich Ogrodach Literackich”

Najbliższe spotkanie w ramach cyklu „Letnie Ogrody Literackie” „Letnie Ogrody Literackie” zaplanowane jest na niedzielę, 8 sierpnia. Odbędzie się w Ogrodach Bernardyńskich o godzinie 16. Wstęp oczywiście wolny. Jeszcze w tym miesiącu miłośnicy książek i literatury spotkać będą mogli Ewę Wachowicz (22.08) oraz Alka Rogozińskiego(29.08). Ten ostatni jest popularnym wśród rzeszowskich czytelników autorem powieści obyczajowych i komedii kryminalnych. Cykl „Letnie Ogrody Literackie” organizowany jest w ramach miejskiej akcji „Atrakcje na wakacje”.

Bukowiecki oprowadza po wiosce i jej zakamarkach

QUIZ. Dokończysz przysłowie po czterech wyrazach? Nieliczni zdobędą więcej niż 6/10

Pytanie 1 z 10
Dokończ przysłowie: "Lepszy wróbel w garści..."
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE