RudeiCzarne wygrywają! Turystyczne Mistrzostwa Blogerów w tym roku dla Podkarpacia!

i

Autor: Materiały prasowe

RudeiCzarne wygrywają! Turystyczne Mistrzostwa Blogerów w tym roku dla Podkarpacia!

2020-12-11 9:32

Reprezentujący nasz region Karolina Miller i Piotr Andruszko z bloga RudeiCzarne zwyciężyli w 3 edycji konkursu dla blogerów, organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną! Podczas rywalizacji, z 15 innymi reprezentantami, za pomocą wpisów i wideo w mediach społecznościowych pokazywali jak piękne, tajemnicze i nieodkryte jest jeszcze nasze województwo.

W tym roku najbardziej zachwyciła propozycja blogerów z Podkarpacia- Karoliny Miller i Piotra Andruszko z bloga RudeiCzarne. Podczas rywalizacji, z 15 innymi reprezentantami, za pomocą wpisów i wideo w mediach społecznościowych pokazywali jak piękne, tajemnicze i nieodkryte jest jeszcze nasze województwo. W swoich wpisach zabrali nas w podróż m.in. po opuszczonych wioskach w Bieszczadach, podkarpackich cerkwiach, schronach w Stępinie i Strzyżowie oraz skansenie w Bóbrce.

Trochę nie dociera do nas ta informacja, bo o ile internauci głosowali na nas i znaleźliśmy się na pierwszym miejscu w głosowaniu internetowym, tak, o tyle domyślaliśmy się, że jeszcze mogą być roszady w wynikach. Przyznam szczerze, jesteśmy zaskoczeni, także wow!(…) Na pewno najbardziej zachwyciła nas różnorodność Podkarpacia i to, że ta historia tak się między sobą przekłada. Odwiedzając opuszczone wioski w Bieszczadach- to była jedna z najpiękniejszych lekcji historii w naszym życiu (…)- mówili ze wzruszeniem po ogłoszeniu wyników autorzy bloga RudeiCzarne.

Drugi na podium był Bartosz Dziwak (Bartek w Podróży), trzecie miejsce zaś przypadło województwu podlaskiemu, reprezentowanemu przez Annę Bielecką i Michała Rosiaka z bloga Podróże w Naturze.

(…) Projekt cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Czasem nie jesteśmy świadomi tego, ze to czego potrzebujemy do dobrego odpoczynku jest tuż obok nas, na sięgnięcie ręki. Takie właśnie materiały przygotowali blogerzy z całej Polski, konkurując ze sobą, przygotowując naprawdę świetne materiały. Dlatego gratuluję wszystkim uczestnikom przygotowanych materiałów i wystąpień, które znakomicie zachęcają do nowych, nieodkrytych kierunków w Polsce, gdzie możemy w ciekawy, aktywny sposób odpocząć. Zwłaszcza w tak trudnym czasie i po tym trudnym czasie- powiedział podczas gali finałowej Rafał Szlachta, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Jak podkreślali z kolei członkowie jury- zadanie nie było proste, zwłaszcza, że poziom rywalizacji z roku na rok jest coraz wyższy, a materiały, które powstały o polskich regionach są świetne i imponujące.

Posłuchaj o kinesiotapingu, czyli plastrowaniu dynamicznym. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE